Materiał Partnera

Czym jest manicure hybrydowy i dlaczego warto go wykonywać?

Czym jest manicure hybrydowy i dlaczego warto go wykonywać?

Manicure hybrydowy od jakiegoś czasu stał się najpopularniejszym sposobem zdobienia paznokci. Panie chętnie wykonują go w salonach kosmetycznych, ale niektóre z nich nawet starają się wykonać go samodzielnie w domu. W tym przypadku należy jednak pamiętać o tym, że  tylko profesjonalne wykonanie zabiegu może chronić płytkę paznokcia przed zniszczeniem i poważnymi schorzeniami!

Zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety

Nie da się ukryć, że wiele ludzi zwraca uwagę na dłonie kobiety. Te zatem powinny być jak najlepiej wypielęgnowane. Jedną z form, na którą można się zdecydować, jest manicure hybrydowy, który wykonany w profesjonalnym salonie kosmetycznym, może zdobić dłonie przez około 3 tygodnie. Mając to na uwadze, dobrze jest zapoznać się z informacjami na jego temat.

Co warto wiedzieć o metodzie?

Choć w salonie kosmetycznym często proponuje się klientkom przedłużanie paznokci metodą akrylową lub żelową, wiele z nich decyduje się na delikatny, naturalny manicure hybrydowy. Okazuje się bowiem, że wykonany przez kosmetyczkę zabieg jest bezpieczny, a paznokcie prezentują się nieskazitelnie. Warto zatem wybrać się do dobrego salonu kosmetycznego, takiego jak Stylizacja Paznokci Maryna Vitvitska, gdzie pod okiem specjalistek zostanie wykonane piękne zdobienie paznokci.

Jeśli  chodzi o samą metodę - polega ona na nanoszeniu na wcześniej przygotowane paznokcie lakieru światłoutwardzalnego, w skład którego wchodzi żywica szelakowa. Innowacyjność metody polega na łączeniu w jedną całość koloru, połysku i szybkości aplikacji. Różnica pomiędzy tradycyjnym lakierem a hybrydą polega na tym, że ten drugi utrzymuje się na płytce paznokcia znacznie dłużej.

Dlaczego warto wybrać manicure hybrydowy? Okazuje się, że ma on sporo zalet, do których, poza trwałością, należą również brak odpryskiwania czy matowienia lakieru. Podczas nakładania lakieru nie wydobywa się ostra charakterystyczna woń, którą można zawsze spotkać przy tradycyjnych lakierach do paznokci. Co więcej, po wyjęciu z lampy i przemyciu paznokci odtłuszczaczem, te od razu są suche.

Decydując się na tę metodę, każda kobieta powinna sprawdzić, czy nie będzie miała reakcji uczuleniowej na lakier. Pomimo tego, że skład hybryd jest zgodny z formułą 3-free, nie jest to naturalna metoda koloryzacji płytki paznokcia. Każdy organizm ma zatem prawo zareagować na lakier inaczej. Decydując się jednak na zdobienie paznokci, dobrze jest rozważyć omówioną wyżej metodę. Dzięki niej będzie można cieszyć się eleganckimi i efektownymi paznokciami.

Opracowanie:
Oława, pl. Zamkowy 24B lok. 3U
tel. 728 046 606
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz