Materiał Partnera

Czy warto zdecydować się na zabieg depilacji laserowej?

Czy warto zdecydować się na zabieg depilacji laserowej?

Nadmierne owłosienie to problem, który dotyka wielu kobiet. Jest to równocześnie wciąż krępujący temat, który rzadko poruszany jest w szerszych kręgach. Tradycyjne metody usuwania włosków przy pomocy maszynki lub depilatora przynoszą krótkotrwały efekt, lecz nie rozwiązują istoty problemu. W takiej sytuacji wiele osób rozważa zabieg depilacji laserowej. Czy jednak jest to faktycznie skuteczne rozwiązanie? Jeśli zastanawiacie się nad tym, czy warto skorzystać z tej opcji, to poniższy artykuł na pewno okaże się pomocny. Zapraszamy do lektury.

Na czym polega zabieg depilacji laserowej?

Depilacja laserowa to zabieg, który umożliwia skuteczne usuwanie włosków wraz z ich cebulkami. Zastosowanie specjalistycznego lasera pozwala wniknąć w głąb skóry i zniszczyć włoski wraz z korzeniami. W ten sposób pozbywamy się problemu nadmiernego owłosienia raz na zawsze. Depilacja laserowa to w pełni bezpieczny zabieg, o ile wykonywany jest w odpowiednich warunkach oraz przeprowadza go osoba doświadczona i przeszkolona. Dlatego zanim udamy się do jakiegoś miejsca, aby poddać się tej czynności, koniecznie należy się wcześniej upewnić, czy dany salon cieszy się dobrą opinią swoich klientów, a także, czy pracują tam wykształceni pracownicy. Punktem godnym polecenia jest z całą pewnością salon Katleja Day SPA zlokalizowany w Krakowie. Depilacja laserowa wykonywana jest tam na wysokiej jakości sprzęcie, a całość przebiega w sterylnych i bezpiecznych warunkach.

Zalety laserowego usuwania włosków

Usuwanie włosków przy pomocy lasera daje doskonałe efekty. Przede wszystkim jest to rozwiązanie, które pozwala nam się pozbyć niechcianego owłosienia na stałe. W końcu możemy cieszyć się idealnie gładką i miękką skórą przez cały czas. Depilacja maszynką do golenia przynosi krótkotrwały efekt, a my zmuszeni jesteśmy powtarzać zabieg co kilka dni. Depilator elektryczny lub wosk mimo że daje dłużej widoczny rezultat to wywołuje ból i zaczerwienienie. Niezaprzeczalnie to depilacja laserowa przynosi najlepsze wyniki. Zabieg usuwania włosków laserem jest bezbolesny i powoduje jedynie chwilowe podrażnienie skóry. Można pozbyć się niechcianych włosków z każdej części ciała, nie narażając się na dyskomfort i cierpienie.

Kiedy nie powinno się korzystać z depilacji laserowej

Należy jednak pamiętać, że zabieg depilacji przy pomocy lasera ma pewne przeciwwskazania. Przede wszystkim nie powinno się go wykonywać u klientów, którzy cierpią na osłabiony układ nerwowy, zmagają się z cukrzycą lub przyjmują leki hormonalne. Co więcej, depilacji laserowej nie powinno się wykonywać u kobiet w ciąży. Niewskazane jest przeprowadzanie zabiegu także na opalonej lub podrażnionej skórze, gdyż laser mógłby wywołać dodatkowe komplikacje.

Reasumując, depilacja laserowa to skuteczna metoda na pozbycie się niechcianego owłosienia. Przynosi długotrwały efekt i pozwala cieszyć się gładką skórą na długi czas.

Opracowanie:
Kraków, Grzegórzecka 73A lok. LU7
tel. 606 876 166
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz