Materiał Partnera

Czy warto zainwestować w przedłużanie rzęs?

Czy warto zainwestować w przedłużanie rzęs?

Każda kobieta marzy o długich, gęstych i pięknych rzęsach. Nic w tym dziwnego, gdyż kierują one uwagę rozmówcy na nasze oczy. Oko jest dzięki temu zabiegowi optycznie większe, a nasze spojrzenie wygląda bardziej pewnie i kokieteryjnie. Nie zawsze jednak natura obdarzyła każdą z nas wspaniałymi rzęsami i jeżeli chcemy to zmienić, często potrzebne jest podjęcie specjalnych kroków, które sprawią, że będziemy cieszyć się upragnionym efektem.

Niesamowity wygląd od zaraz

Często chciałybyśmy uzyskać spektakularny efekt od zaraz i zachować go jak najdłużej możemy. Wiele kobiet codziennie spędza godziny na wykonaniu makijażu. Jednym z ważnych elementów jest pomalowanie rzęs, które jest czasochłonne i wymaga dużej precyzji. Warto zastanowić się nad alternatywna metodą uwydatnienia swoich rzęs, dzięki czemu efekt pozostanie na dłużej i nie będzie musiał być codziennym przymusem. Henna na rzęsy może okazać się dobrym pomysłem dla osób, które potrzebują jedynie przyciemnić włoski, jednak nie uzyskamy dzięki temu zabiegowi ani dodatkowej objętości, ani długości. Z kolei przyklejanie sztucznych rzęs zmusza nas do nakładania kleju, na który nasza skora może różnie zareagować. Dlatego ciekawym sposobem może być przedłużanie rzęs.
Metody przedłużania rzęs

Przedłużanie rzęs w ostatnich latach cieszy się popularnością i nie jest ono traktowane jedynie jako jednorazowy zabieg. Metoda ta pozwala na cieszenie się wyjątkowym efektem na nawet kilka tygodni. Podstawową i pierwszą metodą, która zrewolucjonizowała rynek, to przedłużanie rzęs 1:1, w której niezwykle istotne jest aby sztuczne rzęsy były właściwie dopasowane do naturalnych rzęs klientki. Sama aplikacja jest krótka i trwa około 2 godzin. Obecnie, za najpopularniejsze sposoby przedłużania uważa się metody 2D i 3D. Efekt uzyskany dzięki tym zabiegom jest nieporównywalnie lepszy od używania samej masakry i pasuje zarówno do codziennego wyglądu, jak i na wielkie wyjścia. Z kolei osoby, które lubią mocny i wyrazisty wygląd, mogą zapoznać się z metodą Russian Volume, która polega na aplikacji kilku sztucznych rzęs na jedną naturalną.

Warto wybrać doświadczonego stylistę

Obecnie dużo jednostek, zajmuje się przedłużaniem rzęs, jednak nie każda z nich profesjonalnie podchodzi do swoich zadań. Jednak firmy takie jak Jacob Lashes, prowadzona przez Pawła Serowika, dokładają wszelkich starań, aby klientka uzyskała niepowtarzalny i wyjątkowy efekt. Powinniśmy wybrać stylistę, który zna się na swojej pracy i może przedłożyć nam wiele certyfikatów, które potwierdzają jego kwalifikacje. Dzięki temu nie musimy się obawiać, ze nasze delikatne rzęsy zostaną zniszczone lub osłabione podczas aplikacji. Dbanie o nasze zdrowie i piękno jest priorytetem, dlatego tez nie powinniśmy na nim oszczędzać.
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz