Materiał Partnera

Czy warto wynająć bus na wieczór kawalerski i panieński?

Czy warto wynająć bus na wieczór kawalerski i panieński?

Wynajem transportu dla uczestników wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego to obowiązek każdego organizatora. Tego typu imprezy są często zakrapiane alkoholem, dlatego zwykle brakuje kierowców. Podróż taksówkami i limuzynami to rozwiązanie luksusowe, jednak drogie i opłaca się tylko na krótkie dystanse. Czy wobec tego bus będzie lepszym rozwiązaniem?

Niskie ceny i dalekie dystanse

Jedną z największych zalet busów jest stosunkowo niska cena, w porównaniu do innych tego typu usług. Co więcej, można w nich pomieścić od 6 do nawet 20 osób. Dzięki temu znajdzie się miejsce dla każdego uczestnika imprezy. Wynajem busa pozwala zaoszczędzić sporą ilość pieniędzy, szczególnie w przypadku większej grupy i dalekich dystansów. Nie trzeba ograniczać się do imprez na terenie miasta, a możliwe są nawet duże odległości – podróże do miejsc oddalonych od siebie o dziesiątki i setki kilometrów. Doskonałym rozwiązaniem jest wynajęcie pojazdu wraz z kierowcą. Usługę tę oferuje między innymi firma Multibus, której główna siedziba znajduje się w miejscowości Wysogotowo na terenie województwa wielkopolskiego.

Na co zwracać uwagę?

Żeby wynająć komfortowy i luksusowy pojazd należy zwracać uwagę na wszystkie szczegóły, które odpowiadają za jego bezpieczeństwo i funkcjonalność, a w szczególności:

  • Ubezpieczenie – każdy pojazd powinien być ubezpieczony i mieć przeprowadzane regularne przeglądy techniczne.
  • Doświadczenie kierowcy – ma duży wpływ na komfort podróży, osoby odpowiednio przeszkolone i doświadczone są chętniej wybierane na kierowców niż te, które stawiają swoje pierwsze kroki, zwłaszcza w przypadku dużych dystansów.
  • Ilość miejsc – w przypadku busów można znaleźć pojazdy o ilości miejsc od 6 do nawet 20. W ten sposób zabierze się wszystkich uczestników imprezy jednym pojazdem.
  • Wyposażenie busa – jest to nie tylko ogólna wygoda pod kątem czystości i jakości siedzeń, ale także dodatkowe atuty np. klimatyzacja. Pasażerowie powinni dotrzeć na miejsce w dobrych humorach i z jak najlepszym samopoczuciem.

W przypadku wieczorów kawalerskich i panieńskich duże znaczenie ma także wygląd busa, gdyż wiele osób decyduje się na przygotowanie relacji z wypadu w postaci zdjęć oraz filmów. Trzeba zwracać uwagę na to, aby pojazd był w miarę nowy, zadbany i czysty. Wiele osób zwłaszcza kobiet, zwraca uwagę na kolor busa. Najchętniej wybierane na wieczory kawalerskie i panieńskie są pojazdy w kolorze czarnym i granatowym, gdyż sprawiają wrażenie najbardziej luksusowych. Dobre wrażenie robią także przyciemniane szyby.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz