Artykuł sponsorowany

Czy warto ubezpieczyć nieruchomość? Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Krzysztof Kuźniecow

Czy warto ubezpieczyć nieruchomość? Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Krzysztof Kuźniecow

Budowa wymarzonego domu lub zakup upragnionego mieszkania to spory wydatek. Zwykle, na zakup nieruchomości wydajemy wszystkie oszczędności i zaciągamy kredyt w banku. Dbamy, aby nowe gniazdko było przytulne, bezpiecznie i atrakcyjnie zaaranżowane. Zależy nam na komforcie więc inwestujemy w nowoczesny sprzęt AGD i RTV. Często jednak zapominamy o tym, żeby ubezpieczyć nieruchomość, a niestety zdarza się, że dobytek naszego życia zostaje zniszczony przez pożar lub powódź, albo stajemy się ofiarami przestępców. Sprawdź, jak możesz się zabezpieczyć i poznaj ofertę firmy Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Krzysztof Kuźniecow.

Jak wybrać ubezpieczenie?

Często radość z nabycia lokalu sprawia, że nie myślimy o przykrych zrządzeniach losu, które mogą nas dotknąć. Jednak, jak mówi stare przysłowie – przezorny zawsze ubezpieczony, dlatego warto zadbać o zakup odpowiedniej polisy. Zdarza się, że majątek, na który pracowaliśmy latami, zostaje doszczętnie zniszczony przez pożar lub powódź. Tak trudne zdarzenie odbija się na życiu i samopoczuciu wszystkich domowników. Dlatego tak ważne jest dobrze wybrane ubezpieczenie nieruchomości. Przede wszystkim nie śpieszmy się z wyborem – starannie zapoznajmy się z dostępną na rynku ofertą. Do dyspozycji często mamy polisy podstawowe, które obejmują same mury i elementy stałe, czyli okna, schody i podłogi oraz polisy rozszerzone, które ubezpieczają także konkretne elementy wyposażenia. Warto także zastanowić się, na jakie zagrożenia jesteśmy narażeni – czy mieszkamy blisko rzeki lub jeziora i istnieje ryzyko powodzi? Czy nieruchomość zlokalizowana jest w dzielnicy, w której zdarzają się kradzieże? Jeżeli ilość dostępnych na rynku ofert nas przytłacza, warto zdecydować się na profesjonalną pomoc. Cieszące się uznaniem klientów Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Krzysztof Kuźniecow, pomoże nam znaleźć idealną polisę, która spełni wszystkie nasze oczekiwania.  Firma pomaga znaleźć także najlepsze ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia dla przedsiębiorców, NNW, turystyczne, zdrowotne oraz ubezpieczenia na życie.

Najlepsza polisa

Pamiętajmy, że wybór ubezpieczenia jest bardzo ważny, dlatego warto poprosić o pomoc doświadczonych specjalistów, którzy wezmą pod uwagę wszystkie nasze potrzeby i przygotują ofertę szytą na miarę. Zwykle wydaje się nam, że takie sytuacje jak powódź, pożar, czy kradzież nas nie dotyczą. Jednak rzeczywistość wygląda zgoła odmiennie i nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć przyszłości. Dlatego tak ważna jest dobra polisa. Ubezpieczenie domu zapewni całej rodzinie poczucie bezpieczeństwa i spokojny sen, a specjaliści z pośrednictwa ubezpieczeniowego pomogą nam wybrać odpowiednie towarzystwo ubezpieczeniowe i polisę na korzystnych warunkach. Doświadczony pośrednik ubezpieczeniowy przeprowadzi nas przez cały proces i formalności związane z podpisaniem umowy.

Pośrednictwo ubezpieczeniowe - dokonały wybór także dla firm

Chcesz zabezpieczyć nie tylko swój prywatny majątek, ale także firmę? Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Krzysztof Kuźniecow oferuje ubezpieczenia dla przedsiębiorców na wypadek kontroli fiskusa, ZUS lub PFRON, sporu z organami podatkowymi i ryzyka ponoszonych w związku z tym wydatków. Ubezpieczenie zapewnia natychmiastowe wsparcie kancelarii podatkowej, a ponadto pokrycie kosztów prowadzenia sporu. Ubezpieczenia oferowane przez doświadczonego pośrednika to także ubezpieczenie ryzyka związanego z odpowiedzialnością karnoskarbowa osoby fizycznej, która zarządza firmą, a także wiele innych korzyści. Kompleksowa oferta pośrednictwa obejmuje szeroki wachlarz ubezpieczeń dla osób prywatnych i firm.

Opracowanie:
Białystok, Skrajna 13 lok. 28
tel. 793 579 924
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz