Materiał Partnera

Czy naprawdę potrzebuję biura rachunkowego?

Czy naprawdę potrzebuję biura rachunkowego?

W dzisiejszych czasach coraz częściej zwracamy się o pomoc do sprawdzonego biura rachunkowego. Robimy to niezależnie od tego czy szukamy doradztwa podatkowego, pomocy przy rozliczeniu podatkowym osób fizycznych czy też specjalisty od podatku dochodowego od osób prawnych. I bardzo dobrze! Obsługa księgowa staje się niezbędna szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę szybkość, z jaką zmieniają się ustawy.

Nie wiesz co to ryczałt od przychodów ewidencyjnych lub podatek akcyzowy? Księgi podatkowe kojarzą Ci się z biblioteką, a na hasło rachunkowość dostajesz gęsiej skórki?! Jeśli prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie kartotek wynagrodzeń czy listy płac napawa Cię przerażeniem to jesteś w dobrym miejscu! Biuro rachunkowe Doky znajdujące się w Warszawie, którym zarządza Pani Małgorzata Słupczyńska, już od 1999 roku doradza firmom i osobom indywidualnym w zawiłościach podatkowych oraz ubezpieczeniowych.

Pomoc podmiotom gospodarczym

Świadczenie usług księgowych firmom o różnych profilach działalności i formach prawnych to nasz główny atut. Staramy się znaleźć rozwiązania, które zadowolą i pomogą w pracy klientom z różnych branż. Prowadzenie ksiąg rachunkowych, ewidencje środków trwałych czy prowadzenie dokumentacji kadrowej a nawet pełna obsługa kadrowo-płacowa nie ma przed nami żadnych tajemnic. Dobra księgowa to podstawa sukcesu każdej firmy! W czym możemy Ci pomóc? Między innymi:

  • Rozliczenia PIT,
  • Rozliczenia CIT,
  • Rozliczenia VAT,
  • Prowadzenie ksiąg podatkowych,
  • Sporządzanie listy płac,
  • Prowadzenie akt osobowych.

Biuro finansowe, które wszystko Ci wytłumaczy oraz będzie pośredniczyć w kontaktach z różnymi podmiotami, reprezentować Ciebie i Twoją firmę przed urzędami skarbowymi i ZUS-em to my!

Doradztwo dla osób indywidualnych

Usługi księgowe skierowane do osób indywidualnych obejmują pomoc przy rozliczaniu podatku PIT, rozliczaniu ZUS, sporządzaniu deklaracji podatkowych. Proponujemy również fachowe usługi rachunkowe, doradztwo podatkowe oraz ubezpieczeniowe. Jesteśmy polecanym biurem rachunkowym, które pomoże Ci założyć firmę, zająć się kadrami i płacami w fundacji czy doradzimy Ci w wyborze odpowiedniego ubezpieczenia na życie. Wystarczy, że przyjdziesz do nas lub skontaktujesz się z nami mailowo i wyjaśnisz, w czym masz problem. Niezależnie od podejmowanych działań zawsze rzetelnie i terminowo wykonujemy nasze obowiązki. Dzięki temu zyskaliśmy wielu zaufanych Klientów. Zapraszamy do kontaktu i wszystko stanie się jasne!

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz