Materiał Partnera

Czy istnieje ekologiczna alternatywa dla folii bąbelkowej?

Czy istnieje ekologiczna alternatywa dla folii bąbelkowej?

Polacy coraz chętniej dokonują zakupów przez Internet, co wiąże się z koniecznością zabezpieczenia przesyłki tak, by towar dotarł do odbiorcy bez żadnych uszkodzeń. W szczególności dotyczy to przedmiotów delikatnych, szklanych, cennych. By chronić je w czasie transportu, dostawcy stosują spore ilości wypełniaczy w tym folii bąbelkowej, która – jak powszechnie wiadomo- powoduje duże zanieczyszczenie środowiska. Czy istnieje bardziej ekologiczna alternatywa?

Geami WrapPak – innowacja dla sprzedawców

Wielu przedsiębiorców trudniących się sprzedażą wysyłkową, musi zagwarantować swoim klientom bezpieczną dostawę zamówionych przez nich towarów. Zakupy muszą zostać spakowane w sposób bezpieczny, nieutrudniający transportu, ekonomiczny dla przedsiębiorcy i estetyczny dla zamawiającego. Wbrew pozorom to duże wyzwanie, któremu niełatwo sprostać. W celu zabezpieczenia przesyłki od wewnątrz powszechnie stosuje się folię bąbelkową. Choć dość dobrze sprawdza się ona w tej roli, jej nadmierne zużycie powoduje nieodwracalne straty dla środowiska. Chodzi głównie o zanieczyszczenie wód oraz wciąż wzrastającą ilość odpadków.

W dobie coraz większej dbałości o ekologię wprowadza się nowoczesne rozwiązania, które pozwalają na skuteczne ograniczenie ilości wciąż powstających śmieci. Prawda jest taka, że każdy z nas po wyjęciu przesyłki, od razu wyrzuca do kosza opakowanie i jego zawartość, w którym dostarczono towar. Jak informuje specjalista z firmy Techmat – z tego też powodu coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na wdrożenie ekologicznych systemów owijania produktów. Mowa tu o Geami WrapPak- innowacyjnym rozwiązaniu, dzięki któremu możliwe jest skuteczne zabezpieczenie przesyłki bez użycia folii bąbelkowej. Jak to działa?

Geami WrapPak – zastosowanie

Geami WrapPak to najlepsze połączenie elastyczności i łatwości użycia w systemie owijania. Z jego pomocą można zabezpieczyć praktycznie każdy rodzaj przesyłki poprzez jej owinięcie bądź też wypłnienie papierem wnętrza kartonu wysyłkowego. Konwerter Geami WrapPakl, zaprojektowany jako system ręczny,  rozwija i rozszerza wycięty papier w strukturę 3D, nadając mu wygląd plastra miodu. Tak przygotowany wysokiej jakości papier w połączeniu z przekładką z bibuły, doskonale amortyzuje i chroni produkt przez zarysowaniem i uszkodzeniem.

System pakowania Geami WrapPak to niezwykła ochrona, wydajność, możliwość recyklingu, ale również znakomita prezentacja zapakowanych produktów. Innowacyjny papier 3D eliminuje użycie taśm klejących i cięcia. Dzięki mniejszym wymiarom opakowania wstępnego, zmniejsza koszty transportu, przeładowania i przechowywania. Urządzenie można umieścić na dowolnym stanowisku pakowania, a jego łatwa i w pełni bezpieczna obsługa gwarantuje doskonałą alternatywę dla tradycyjnego pakowania.

Opracowanie:
Warszawa, Jutrzenki 12
tel. 22 662 63 69
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz