Materiał Partnera

Cztery idealne miejsca na sesję ślubną na Podhalu

Cztery idealne miejsca na sesję ślubną na Podhalu

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Jak to często z tymi przełomowymi momentami bywa, sami uczestnicy niewiele z nich pamiętają. A przecież przygotowania do nich trwały miesiącami i włożono w nie wiele trudu. Wyjątkowa fotografia ślubna to bezcenna pamiątka po tym cudownym dniu. Podhale będzie dobrą scenerią dla ślubu w tradycyjnej góralskiej oprawie, ale nie tylko.

U podnóża Gorców w Nowym Targu

Niewątpliwie widowiskową panoramę tworzą góry. Nowy Targ, położony u podnóża pasma Gorce to doskonałe miejsce na sesję ślubną. Naturalna roślinność Hali Długiej tworzy cudowny widok, który będzie stanowił doskonałe uzupełnienie każdej fotografii. W wydobyciu magii tych chwil pomoże nam fotograf, Dawid Ancew.

Zakopiańskie Krupówki

Ta reprezentacyjna ulica w Zakopanem jest popularnym tłem fotografii ślubnej. To połączenie atmosfery towarzyszącej pięknej architekturze w stylu zakopiańskim z wrzawą tłumu, dzięki której Krupówki nieustannie tętnią życiem.

Ma to w sobie urok, jeśli jednak wolimy sesję w większym odosobnieniu, lepiej zdecydować się na inną lokalizację.

Pensjonaty w Bukowinie Tatrzańskiej

Inną, ale równie malowniczą scenerię prezentują drewniane pensjonaty w Bukowinie Tatrzańskiej. Zbudowane i ozdobione w stylu zakopiańskim stworzą wręcz baśniową atmosferę, którą z łatwością uchwyci dobry zakład fotograficzny.

Alternatywą dla aktywnych nowożeńców może być sesja na wyciągu narciarskim – takie zdjęcia na tle panoramy Tatr będą zapierać dech w piersi.

Nad brzegiem Białego Dunajca

Widok gór z płynąca u ich stóp rzeką tworzy prawdziwie malowniczy obrazek. Takie właśnie tło oferuje nam wieś Szaflary i przepływająca przez nią rzeka Biały Dunajec. W górnym biegu powyżej wsi – ma ona bardziej górski charakter, pojawiają się tam wielkie głazy, głębokie baniory i bystrza, nadające miejscu dziki charakter niczym z romantycznej ballady.

Portret

Ciekawym uzupełnieniem ślubnej sesji będą portrety. Mają one nieco bardziej tradycyjny i oficjalny wymiar, ale nadal pozostają cenną pamiątką. Możemy zdecydować się na portret w studiu fotograficznym lub w naturalnym środowisku portretowanej osoby.

Najpiękniejsza pamiątka

Fotografie są najlepszą pamiątką, ponieważ tylko dzięki spojrzeniu na nie możemy przypomnieć sobie, co czuliśmy, gdy były robione. Są dowodem naszej historii, przeżyć, ludzi, których spotykamy na swojej drodze. Tak, jak nasza pamięć, zdjęcia niszczeją wraz z upływem czasu.

Ratunkiem przed tym będzie renowacja zdjęć. Uratuje to nas przed ich stratą, a może być jednocześnie doskonałym prezentem.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz