Materiał Partnera

Czemu warto zdecydować się na zakup mieszkania na Osiedlu Bursztynowym?

Czemu warto zdecydować się na zakup mieszkania na Osiedlu Bursztynowym?

Osiedle Bursztynowe to wyjątkowa inwestycja w Kołobrzegu, która kusi spokojną okolicą oraz bliskością morza, od którego mieszkańców dzieli zaledwie 800 m. Inwestycja została podzielona na 3 projekty, z których dwa pierwsze zostały już ukończone. Obecnie rozpoczęto przedsprzedaż inwestycji „Osiedle Bursztynowe III”. Dowiedz się, czemu warto kupić mieszkanie właśnie tutaj oraz czy deweloper planuje jeszcze inne inwestycje.

Mieszkania nad morzem: „Osiedle Bursztynowe III” – czemu warto tu zamieszkać?

Mieszkania na sprzedaż nad morzem są bardzo atrakcyjne i kuszą wieloma zaletami. Wybór inwestycji „Osiedle Bursztynowe III” w Kołobrzegu to doskonała decyzja, gdyż stwarza niebywałą możliwość bliskiego obcowania z naturą –od morza i parku nadmorskiego dzieli mieszkańców zaledwie 800 m. Warto zwrócić uwagę, że zakup mieszkania właśnie tutaj związany jest także z unikalną możliwością podziwiania ujścia rzeki Parsęty, a także napawania się bogactwem bagienno-błotnego ekosystemu, który obfituje w piękne lasy i złoża leczniczej borowiny. Co warto podkreślić, to fakt, że tego typu mieszkania nad morzem kuszą nie tylko nadmorskim klimatem polskiego wybrzeża, ale także doskonałą komunikacją. „Osiedle Bursztynowe III” w Kołobrzegu jest świetnie połączone zarówno z centrum Kołobrzegu, jak i dzięki drogom oraz trakcjom, z pozostałymi regionami Polski. Zakup mieszkania nad morzem właśnie w tej inwestycji kusi także faktem, że zakończenie prac budowlanych, deweloper przewiduje na marzec 2019 r. Sprzedaż mieszkań dotyczy segmentów A1, A2 oraz B znajdujących się na 5 kondygnacjach nadziemnych. Dodatkowo, do dyspozycji mieszkańców jest kondygnacja podziemna z parkingiem dla samochodów osobowych oraz komórki lokatorskie. Ponadto, do ich użytku będą także cichobieżne windy, duży dziedziniec wewnętrzny oraz utworzone na parterze od ulicy Bałtyckiej i Rybackiej lokale użytkowe. Mieszkania na sprzedaż (w tym zarówno niewielka kawalerka nad morzem, jak i mieszkania o większym metrażu) mają powierzchnie od 26 m2 do 82 m2. Dogodnym jest, że osoby zainteresowane zakupem tego typu mieszkania nad morzem, przy podpisywaniu umowy deweloperskiej będą zobligowane do wpłacenia jedynie 10% wartości mieszkania (90% dopiero po ukończeniu budowy).Nieruchomości: Czy deweloper „Osiedla Bursztynowego III” planuje inne inwestycje?

Deweloper planuje także inwestycję „Biały Dom”, w ramach której powstanie 55 mieszkań w przedziale od 38 m2 do 83 m2. Projekt budynku kusi wyjątkową estetyką, która została zaprojektowana przez pracownię Błaszczyk & Samborski i kształtem bryły nawiązuje do statku wycieczkowego. Nowe mieszkania będą umiejscowione na 5 kondygnacjach nadziemnych. Dodatkowo, budynek będzie posiadał również kondygnację podziemną z parkingiem dla samochodów osobowych oraz komórkami lokatorskimi.  

Opracowanie:
Kołobrzeg, Bałtycka 16A lok. 53
tel. 788 000 300
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz