Materiał Partnera

Czego warto dowiedzieć się przed zabiegiem powiększenia ust kwasem hialuronowym?

Czego warto dowiedzieć się przed zabiegiem powiększenia ust kwasem hialuronowym?

Jednym z najczęściej stosowanych zabiegów jest powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego, bowiem pełne i piękne usta to marzenie niejednej kobiety, a niestety nie każdą z nas natura obdarzyła takowymi. Medycyna estetyczna przychodzi nam dzisiaj skutecznie z pomocą z całym szeregiem różnorodnych zabiegów, które są nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim bezpieczne. Dowiedz się więcej o hialuronowym powiększaniu ust.

Zalety zabiegu powiększania ust za pomocą kwasu hialuronowego

Dlaczego warto zdecydować się na powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego?

 • W dzisiejszych czasach zabieg ten został unowocześniony w taki sposób, iż jest on bezpieczny
 • Efekty tego zabiegu prezentują się naturalnie i atrakcyjnie (sam kwas hialuronowy jest także substancją naturalnie występującą w naszym organizmie, bowiem organizm ludzki produkuje samoczynnie kwas hialuronowy – jest to nic innego jak związek, który łączy cząsteczki wody w ciele).
 • Jest on szybki, a efekt pełnych ust- natychmiastowy – pacjentka tuż po zabiegu może udać się do domu.
 • Podczas jego wykonywania stosuje się znieczulenie miejscowe, więc pacjentka nie odczuwa nieprzyjemnych dolegliwości bólowych podczas jego wykonywania
 • Zabieg ten nie powoduje efektów ubocznych
 • Istnieje możliwość dodatkowego wyrównania kształtu ust, poprawy ich ogólnego wyglądu oraz nadania im naturalnego kolorytu
 • Zabieg ten można wykonywać w każdym wieku

Zabieg można powtarzać

Będąc przy temacie powiększania ust kwasem hialuronowym, warto wspomnieć, iż efekty tego zabiegu nie są stałe, bowiem utrzymują się do pół roku ze względu na fakt, iż kwas hialuronowy jest stopniowo wchłaniany przez nasz organizm, choć dokładny czas utrzymywania się efektów zabiegu to kwestia indywidualna. Zatem, panie, którym zależy na utrzymaniu pełnych ust mogą zdecydować się na powtórzenie zabiegu po upływie sześciu miesięcy.

Przeciwskazania

Warto mieć na względzie, że pomimo, iż jest to zabieg w pełni bezpieczny, to istnieją pewne przeciwskazania do jego wykonania, a należą do nich:

 • Obniżona odporność
 • Występowanie opryszczki
 • Przyjmowanie niektórych leków
 • Choroby autoimmunologiczne.

Gdzie warto udać się na zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym?

Lek. Med. Marek Haslinger to certyfikowany lekarz dermatolog, który przyjmuje swoich pacjentów w Dębicy i ma w swojej bogatej ofercie między innymi profesjonalny zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym.

Opracowanie:
Dębica, Rynek 32, (I piętro - Manufaktura Zdrowia)
tel. 602 789 581
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz