Materiał Partnera

Concierge dla domu i rodziny

Concierge dla domu i rodziny

Concierge jest zawodem, który przez lata był związany z realizowaniem zadań osobistego asystenta dla osób prowadzących własne firmy i biznesy. Obecnie jednak usługi concierge są dostępne dla szerokiego grona osób, coraz częściej korzystają z nich osoby prywatne, które chcą poświęcić więcej wolnego czasu na swoją pasję lub spędzić go z rodziną.  Concierge to dobry wybór dla każdej rodziny.

Co może zrobić concierge dla Twojej rodziny?

Osoba concierge może świadczyć usługi dla osób prywatnych w bardzo szerokim zakresie. Współpraca z taką osobą może pomóc poukładać prywatne sprawy. W czym konkretnie może pomóc concierge w życiu rodzinnym?

  • Organizacja przyjęć urodzinowych - przygotowanie menu, zarezerwowane lokalu, wybór i zamówienie tortu, zamówienie dekoracji, drukowanie i wysyłka zaproszeń… to wszystko może zniechęcać osoby, które nie chcą tracić wiele czasu na organizację przyjęcia urodzinowego dla dorosłych lub dziecka. Concierge może zająć się tym tematem i pomóc zorganizować dowolne przyjęcie, nie tylko urodzinowe.
  • Załatwienie wizyty specjalisty - w razie awarii lub problemów znalezienie dostępnego od ręki hydraulika, elektryka, dekarza, tynkarza, szklarza czy murarza może nie być proste. Osoba concierge nie tylko znajdzie polecanego specjalistę z przystępnymi terminami, ale też umówi wizytę w dogodnym dla klienta terminie.
  • Organizacja pomocy domowej. Szukasz sprawdzonej sprzątaczki? A może potrzebujesz niani z odpowiednim podejściem do dzieci, która zajmie się Twoimi pociechami kilka razy w tygodniu? Firma oferująca usługi concierge może pomóc w organizacji dowolnej pomocy drogowej.
  • Zakup i dostarczenie biletów na różne wydarzenia - nie wszystkie bilety można zakupić w łatwy sposób online, osoba concierge zarezerwuje, opłaci i dostarczy bilety na wybrane wydarzenia kulturalne, sportowe i rozrywkowe pod wskazany przez klienta adres.
  • Organizacja wyjazdu na rodzinne wakacje to stresujące doświadczenie, trzeba zadbać o budżet, wybrać przyjazne rodzinie miejsce, zorganizować zwiedzanie na miejscu, a w międzyczasie zająć się wieloma innymi sprawami. Concierge zajmie się wszystkim, łącznie z wyszukiwaniem lotów, przejazdów, rezerwacjami oraz opłaceniem wakacji.

Kompleksowa pomoc

Jak podkreślają specjaliści firmy Polish Concierge Team, to tylko część usług oferowanych przez concierge, które mogą być przydatne dla domu i rodziny. Tak naprawdę konsjerż może pomóc w każdym aspekcie życia prywatnego i zawodowego.

Kluczowy jest wybór oferty odpowiedniej firmy świadczącej usługi concierge, która zatrudnia tylko doświadczone, sumienne i zorganizowane osoby.

Opracowanie:
Bydgoszcz, hetm. Żółkiewskiego 7 lok. 4
tel. 579 263 269
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz