Materiał Partnera

Co przedsiębiorca może zyskać dzięki Metodzie Odpinania?

Co przedsiębiorca może zyskać dzięki Metodzie Odpinania?

Żyjemy w czasach gwałtownych zmian i poczucia zagrożenia czy to wojną, kryzysem, czy biedą.. Wielu przedsiębiorców szuka niekonwencjonalnych metod radzenia sobie ze stresem, do których należy Metoda Odpinania. Trzeba bowiem uczciwie przyznać, że prowadzenie biznesu wiąże się z możliwością zawodowego rozwoju, ale również z ryzykiem i koniecznością podejmowania wielu trudnych decyzji. Jakie korzyści płyną ze stosowania techniki opracowanej przez Małgorzatę Wołukanis?

Jakie korzyści płyną ze stosowania Metody Odpinania w biznesie?

Największą zaletą stosowania Metody Odpinania jest możliwość radzenia sobie ze stresem w każdej sytuacji, nie tylko w życiu osobistym, ale również na polu zawodowym. Dzięki tej metodzie każdy przedsiębiorca uwolni się od poczucia strachu lub zagrożenia. Dzięki tej metodzie po uwolnieniu ze swego wnętrza negatywnych programów - np. tracenia, cierpienia każdego rodzaju, odzyska swoją energię tworzenia, do pracy i życia. Dzięki tej technice właściciele firm mają większą świadomość, a to z kolei przekłada się na lepsze rezultaty biznesowe. Z dużym ryzykiem przedsiębiorczym wiąże się również konieczność zatrudnienia osób, których pomoc w rozwoju działalności będzie nieoceniona. Kierowanie się zasadami Metody Odpinania zwiększa czułość na osoby toksyczne i pozwala na roztropne dobieranie współpracowników. W ten sposób przedsiębiorca zgromadzi wokół siebie zespół, który będzie życzliwy zarówno jemu, jak i jego wizji biznesowej.

To jednak nie tylko takie korzyści tej techniki. Trzeba wspomnieć również o tym, że wielu właścicieli firm musi mierzyć się z nieprzychylnymi opiniami i komentarzami otoczenia, które mogą zaniżyć samoocenę i wiarę we własne możliwości i energię życiową właściciela firmy. Tymczasem stosowanie Metody Odpinania daje możliwość uniknięcia wpływu zazdrości rodziny i znajomych na stan psychiczny właściciela firmy. O sukcesie przedsiębiorcy decyduje również jego intuicja i rozsądne nawiązywanie kontaktów biznesowych. Zawodowemu przeczuciu również może sprzyjać technika opracowana przez inż. Małgorzatę Wołukanis. Jej stosowanie przyczynia się do większego wyczulenia na intencje kontrahentów. Dzięki temu właściciele firm mogą uniknąć błędnych decyzji w postaci nawiązania współpracy z nieuczciwym kandydatem na partnera biznesowego. Metoda Odpinania daje możliwość sprawdzenia intencji partnera biznesowego i podjęcia właściwych decyzji.

Gdzie można nauczyć się stosowania zasad Metody Odpinania?

Aby wcielenie w życie zasad Metody Odpinania było możliwe, najpierw należy poznać zasady tej techniki. Można to zrobić podczas kursu dla początkujących lub zamówić taki kurs dla zarządu firmy, który jest kierowany między innymi do przedsiębiorców, pragnących prowadzić swój biznes świadomie i z powodzeniem. Szkolenia prowadzi autorka Metody Odpinania - inż. Małgorzata Wołukanis w Centrum Metody Odpinania w Wyszkowie. Ich treść jest odpowiedzią na potrzeby biznesmenów, ale również osób, które chcą cieszyć się wysokim stopniem świadomości w życiu prywatnym. Nowatorskie podejście do problemów właścicieli firm pozwala na zbudowanie większej świadomości przedsiębiorczej i szybsze poznanie tajemnic strategii biznesowych.

Opracowanie:
Wyszków, Targowa 19
tel. 601 918 035
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz