Materiał Partnera

Co proponuje kierowcom stacja obsługi Autoport/Autogaz?

Co proponuje kierowcom stacja obsługi Autoport/Autogaz?

Właściciele pojazdów mechanicznych muszą dbać przede wszystkim o ich stan techniczny. Z tego powodu konieczne jest odbywanie regularnych przeglądów na stacjach kontroli, na których doświadczeni diagności są w stanie wykryć usterki i zaproponować rozwiązanie problemu. W ten sposób funkcjonuje stacja obsługi Autoport/Autogaz, która zajmuje się także montażem instalacji gazowych.

Stacja kontroli pojazdów

Okresowe badania techniczne przeprowadzane na stacjach kontroli pojazdów są obecnie wymagane. Po przejściu przeglądu wykonanego przez diagnostę samochód lub inny pojazd jest dopuszczony do ruchu, a jego stan techniczny określany jest przez specjalistę jako niewymagający pilnych napraw. Tego typu okresowe badania techniczne realizowane są na stacji kontroli pojazdów Autoport/Autogaz, która jest w stanie wykonać przeglądy zarówno dla samochodów osobowych, jak i wielu innych pojazdów o masie do 3,5 tony.

Oferta dotyczy bowiem także samochodów ciężarowych, ale też ciągników rolniczych. Autoport/Autogaz z powodzeniem przeprowadzi badanie techniczne jednośladów, w tym motocykli oraz motorowerów. Na tej stacji kontroli pojazdów można zbadać stan techniczny przyczep i naczep o masie do 3,5 tony. Dzięki doświadczeniu i kompetencjom pracowników stacji Autoport/Autogaz, mogą oni także przeprowadzić przegląd pojazdów wyposażonych w instalację gazową, co wymaga specjalistycznej wiedzy. Dla użytkowników takich aut Autoport/Autogaz proponuje też inne usługi – jakie dokładnie?

Korzystny autogaz

Instalacja gazowa LPG w pojeździe to doskonały sposób na obniżenie kosztów eksploatacji auta. Z powodzeniem można zainstalować ją w większości samochodów z jednostkami benzynowymi, które są przystosowane do takich modyfikacji. Zasilanie LPG daje znaczące oszczędności w kwestii kosztów związanych ze spalanym w trakcie jazdy paliwem. Autogaz jest bowiem znacznie tańszy i przez to korzystniejszy finansowo. Konieczne jest jednak właściwe zamontowanie instalacji – zajmie się tym firma Autoport/Autogaz. Rozbudowana oferta obejmuje zarówno montaż instalacji LPG, jak i jej poprawną konfigurację.

Fachowcy z Autoport/Autogaz zajmą się też legalizacją zbiorników LPG. Badania tego typu wykonywane są przez niewiele stacji obsługi, co dla kierowców posługujących się pojazdami przystosowanymi do zasilania autogazem bywa utrudnieniem – warto skorzystać z usług firmy Autoport/Autogaz, która w tym zakresie proponuje realizację niezbędnych czynności. To z kolei pozwala wydłużyć okres eksploatacji specjalnego zbiornika na kolejne lata, jeśli spełni on wymogi przewidziane w obowiązujących przepisach.

Opracowanie:
Swarzędz, Kórnicka 148
tel. 602 869 344
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz