Materiał Partnera

Co można ubezpieczyć u dobrego agenta?

Co można ubezpieczyć u dobrego agenta?

Dzięki rozbudowanej ofercie firm ubezpieczeniowych ochronić można obecnie praktycznie wszystko. W niektórych przypadkach polisy są nawet wymagane przez prawo – najpopularniejszym przykładem jest obowiązkowe ubezpieczenie OC dla właścicieli pojazdów mechanicznych. Szereg dodatkowych pakietów pozwala dostosować składkę do indywidualnych preferencji klienta, dzięki czemu skutecznie chroni ona wskazane przez niego elementy. Jakie dokładnie?

Mienie pod ochroną

Obowiązkowe ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych niezbędne jest do poruszania się nimi po drogach publicznych. Wykupiona składka stanowi ochronę na wypadek różnego rodzaju zdarzeń drogowych spowodowanych z winy innego kierującego, dzięki czemu można uzyskać kwotę niezbędną na wykonanie napraw samochodu czy też rekonwalescencję. Warto zainteresować się dodatkowymi pakietami, które proponują renomowani agenci ubezpieczeniowi, tacy jak np. Tomasz Makuch Ubezpieczenia. W ich ofercie znaleźć można pakiety AC z niezwykle komfortowym assistance – pomoc uzyskać można nawet poza granicami kraju, a dzięki dobrze skonstruowanej polisie, kierowca otrzyma auto zastępcze, którym będzie mógł kontynuować podróż. Ubezpieczyć można też wszelkie wartościowe przedmioty znajdujące się w domu czy mieszkaniu. Dzięki temu w przypadku kradzieży uda się odzyskać pieniądze za utracone mienie. Należy jednak pamiętać, że odpowiednie ubezpieczenie jest w stanie zaproponować wyłącznie wykwalifikowany agent, który ma dostęp do wszystkich ofert na rynku i dopasuje składkę do preferencji i potrzeb klienta.

Kompletne zabezpieczenie

Oprócz mienia u dobrego agenta można także ubezpieczyć własne zdrowie lub życie. Tego typu polisy są jednym z najczęściej wykupowanych przez klientów ubezpieczalni, dają bowiem gwarancję pokrycia kosztów leczenia w trudnych przypadkach czy wypłaty pieniędzy rodzinie po śmierci ubezpieczonego. Warto ochronić siebie także na wycieczkach krajowych i zagranicznych, wykupując tzw. ubezpieczenie turystyczne. Dzięki temu można łatwo zabezpieczyć się na wypadek zdarzeń poza granicami kraju. Ubezpieczaniem poszczególnych aspektów działalności powinni się zainteresować także właściciele firm. Przedsiębiorca może dostosować polisę do potrzeb i dzięki temu ochronić własne interesy, dzięki czemu nawet przez niewłaściwe decyzje biznesowe będzie zabezpieczony przed utraceniem wszystkich środków finansowych. Jak się zatem okazuje, ubezpieczyć można zarówno mienie w postaci samochodu czy różnego rodzaju kosztowności, jak i własne zdrowie, życie czy nawet konkretne składniki przedsiębiorstwa. Warto zadbać o tego typu ochronę i wykupić właściwe polisy u dobrego agenta ubezpieczeniowego.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz