Materiał Partnera

Co można kupić u optyka?

Co można kupić u optyka?

Wszyscy na pewno znamy jakiś salon optyczny, który znajduje się w naszej okolicy. Nic dziwnego, ponieważ ciągle powstają nowe salony, które oferują coraz więcej usług. Kiedy zatem należy udać się do optyka? Jakie produkty oraz usługi znajdziemy w salonie optycznym? Przede wszystkim produkcja oraz sprzedaż okularów czy soczewek, ale salony ciągle poszerzają swoją ofertę.

Dobieranie i sprzedaż okularów i soczewek

Głównym obszarem działalności salonów optycznych jest dobieranie i sprzedaż okularów. W ofertach salonów znajdują się najczęściej okulary o zróżnicowanych parametrach oraz charakterystyce. Na przykład w salonie optycznym Marka Wystygły specjaliści wykonają badanie, które pozwolą ustalić wadę wzroku oraz dobiorą odpowiednie do niej okulary. Dodatkowo na miejscu znajdziemy duży wybór okularów, opraw i soczewek, dzięki czemu zaraz po badaniu możemy zamówić odpowiednie dla nas okulary. Zarówno u wrocławskiego optyka, jak i w większości innych salonów zakupimy wysokiej jakości okulary przeciwsłoneczne, które nie tylko będą ciekawym dodatkiem do letniej stylizacji, ale przede wszystkim będą chronić oczy przed szkodliwymi promieniami.

Większość salonów optycznych prowadzi również sprzedaż soczewek optycznych, które ostatnio stały się bardzo modne. Soczewki zyskują coraz więcej zwolenników nie tylko ze względu na walory estetyczne, ale przede wszystkim dzięki komfortowi użytkowania jaki zapewniają. Soczewki idealnie sprawdzają się w przypadku osób aktywnych fizycznie oraz pracujących fizycznie.

Serwis okularów

Okulary są przedmiotem użytku codziennego i niestety jak wszystko inne czasami ulegają uszkodzeniu. Dlatego każdy porządny salon optyczny oferuje również serwis okularów. Profesjonaliści zajmują się naprawą uszkodzonych okularów oraz prowadzą usługi takie jak wymiana, szlifowanie i osadzanie soczewek. Np. w przypadku kiedy zakupiliśmy drogie oprawki, a wada wzroku uległa zmianie, to w salonie optycznym możemy wymienić same szkła, co będzie znacznie tańszym rozwiązaniem niż zakup nowych okularów.

Sprzedaż akcesoriów i galanterii okularowej

W ofercie salonów optycznych znajdziemy również wszelkiego rodzaju akcesoria oraz galanterię okularową taką jak pokrowce, szmatki, sznurki, łańcuszki i inne. Również akcesoria do soczewek takie jak pojemniki czy płyny bez problemu kupimy w większości salonów optycznych.

Podsumowując można powiedzieć, że salony optyczne prowadzą sprzedaż różnego rodzaju produktów do korekcji wad wzroku. W większości salonów badania wykonywane są za darmo lub w bardzo niskiej cenie, dlatego czasami zamiast czekać w kolejce do okulisty warto udać się bezpośrednio do optyka. 

Opracowanie:
Wrocław, Popowicka 28a
tel. 71 373 44 99
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz