Materiał Partnera

Chcesz skorzystać z zabiegu głębokiej oscylacji? Koniecznie odwiedź gabinet dr Dariusza Milko

Chcesz skorzystać z zabiegu głębokiej oscylacji? Koniecznie odwiedź gabinet dr Dariusza Milko

Gabinety rehabilitacyjne, wychodząc naprzeciw oczekiwań pacjentów, gwarantują szeroki zakres usług, co doskonale widać na przykładzie placówki prowadzonej przez dr Dariusza Milko. Dysponuje ona innowacyjnym sprzętem, w tym między innymi aparatem do głębokiej oscylacji. Ten, stymulując procesy regeneracyjne tkanek, sprawdza się w leczeniu wielu schorzeń i urazów, również tych o przewlekłym charakterze.

Na czym polega zabieg głębokiej oscylacji?

Tradycyjna terapia manualna ma wiele zalet, lecz nie zawsze jest wskazana. W przypadku trudno gojących się ran, bądź ciężkich i rozległych urazów, warto sięgnąć po nowoczesne urządzenia wspomagające, takie jak aparat DEEP OSCILATION. Sprzęt ten wywołuje odpowiednie zmiany częstotliwości pola elektrostatycznego, które silnie pulsuje między aplikatorem a pacjentem. W trakcie zabiegu przenika one do tkanek ciała i oddziałując na zawarte w nich ładunki, wprawia komórki w głęboką wibrację rezonansową.

Innowacyjny aparat działa bezpośrednio w miejscu urazu, mechanicznie stymulując procesy regeneracyjne w sposób całkowicie bezpieczny. Nic zatem dziwnego, że powyższy sprzęt jest często stosowany we wczesnym stadium choroby. O wyjątkowych właściwościach urządzenia do głębokiej oscylacji możemy się przekonać, korzystając z oferty gabinetu rehabilitacyjnego dr Dariusza Milko. Placówka z siedzibą w Jeleniej Górze stawia za priorytet dobro swych pacjentów, którzy mogą liczyć na troskliwą opiekę ze strony wykwalifikowanego personelu.

Jakie korzyści daje głęboka oscylacja tkanek?

Zakres zastosowania głębokiej oscylacji jest znacznie szerszy, niż można przypuszczać. Ze względu na to, że zabieg umożliwia celową ingerencję w procesy odżywiania tkanek, stanowi on doskonałe uzupełnienie opieki przed i pooperacyjnej. Jak podkreśla przedstawiciel gabinetu dr Dariusza Milko:

DEEP OSCILATION wykazuje łagodne działanie przeciwbólowe, a także przeciwobrzękowe, przez co wzorcowo wspomaga terapię manualną. Skuteczność zabiegów została wielokrotnie potwierdzona w rehabilitacji onkologicznej czy neurologicznej, przynosząc pacjentom radykalną poprawę po przebytych urazach oraz zabiegach chirurgicznych. Nie sposób pominąć faktu, że głęboka oscylacja znacznie przyśpiesza proces gojenia ran, poprawiając jakość bliznowaciejącej tkanki, nawet jeśli wcześniej pozostawała ona długo w stanie zapalnym. Progres w tym aspekcie szeroko otwiera drzwi pozostałym metodom rehabilitacyjnym, zwłaszcza kinezyterapii.

Kiedy warto skorzystać z terapii?

Aparat DEEP OSCILATION znajdujący się na wyposażeniu gabinetu dr Dariusza Milko, może być śmiało stosowany jako leczenie pierwszego rzutu po przeszczepach skóry, mastektomii czy też cesarskim cięciu. U pacjentów po udarze mózgu świetnie zaś sprawdzi się do przeprowadzenia drenażu limfatycznego. Głęboka oscylacja to ponadto dobre rozwiązanie przy chronicznym bólu towarzyszącemu przykładowo chorobie Sudecka. Opisywany zabieg cieszy się dużym powodzeniem wśród osób aktywnych fizycznie, gdyż niweluje on zespół opóźnionego bólu mięśniowego, a także bezpośrednio przeciwdziała mikrourazom. Rehabilitacja opierająca się na przerywanym polu elektrostatycznym zalecana jest również miłośnikom medycyny estetycznej, którym zależy na szybkiej redukcji obrzęków.

1

Opracowanie:
Jelenia Góra, Wyspiańskiego 67
tel. 605 428 863
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz