Materiał Partnera

Charakterystyka blatów stołowych marki Werzalit

Charakterystyka blatów stołowych marki Werzalit

Współczesne lokale gastronomiczne to nie tylko miejsca, serwujące jedzenie. O konkurencyjności każdej restauracji, baru, kawiarni czy jadłodajni decyduje nie tylko jakość potraw w menu, ale także wystrój. Wnętrze lokalu, zastosowane w nim meble i dekoracje, decydują o charakterze miejsca i w zależności od prezentowanego stylu przyciągają różnych klientów. Jednak niezależnie od preferowanej estetyki wnętrza, każdy chce przebywać w miejscu wygodnym i czystym. Piękno i funkcjonalność – właśnie te dwa słowa najlepiej oddają charakter blatów Werzalit.


Decory i formy blatów Werzalit

Niemiecki producent Werzalit proponuje kilka linii blatów kuchennych, nawiązujących do rozmaitych stylów preferowanych przez nowoczesnych projektantów przestrzeni użytkowych – mówi ekspert firmy DOMINOVA. Oprócz klasycznych, drewnianych blatów utrzymanych w stylistyce śródziemnomorskiej i nordyckiej, chłodnych imitacji kamienia, znajdziemy tu stylizacje zupełnie nowoczesne. Klienci mogą wybierać nie tylko z pośród olbrzymiej liczby decorów (lub zamawiać indywidualne wzory), lecz także wiele różnych kształtów blatów.


Wytrzymałość i higiena blatów Werzalit

Stoły wyposażone w blaty marki Werzalit charakteryzują się olbrzymią wytrzymałością, która pozwala stosowanie ich również na zewnątrz, np. w restauracyjnych ogródkach letnich. Blaty są odporne na czynniki środowiskowe, w tym zmiany temperatury i promieniowanie UV, a także na urazy mechaniczne i działanie środków chemicznych. Wysoka jakość, bezpieczeństwo i higiena produktów Werzalit poświadczona jest międzynarodowymi certyfikatami TÜV i PEFC. Blaty Werzalit spełniają także normę DIN EN 438.


Tworzywo drzewne i żywice

Aby zapewnić najwyższą jakość blatów stołowych dla gastronomii i hotelarstwa, producent sięgnął po najlepsze, naturalne tworzywa wykorzystywane w stolarce – opowiada specjalista sklepu DOMINOVA. Blaty Werzalit wykonane są z tworzywa drzewnego, produkowanego w opatentowanej technologii. Połączenie drewna i żywic najwyższego gatunku przez gładkie sprasowanie, gwarantuje stabilność mebla, łatwość czyszczenia i pielęgnacji oraz niesamowitą trwałość powłoki.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz