Materiał Partnera

Ceramiczne rzeźby do twojego domu

Ceramiczne rzeźby do twojego domu

Jesteś koneserem sztuki? A może lubisz otaczać się pięknymi przedmiotami? Zastanawiasz się co mogłoby dodać twoim wnętrzom charakteru i stylu? Postaw na ceramiczne rzeźby. Klasyczne, rustykalne lub zupełnie nowoczesne. Możesz wybierać spośród tych gotowych lub zamówić coś spersonalizowanego na indywidualne zamówienie. Rota to miejsce, gdzie znajdziesz coś dla siebie.

Oryginalność i elegancja

Zarówno rzeźby i figury ceramiczne to ekskluzywne i eleganckie dekoracje. Są dostępne w różnych kształtach i kolorach. Szeroki wachlarz oferowanych produktów pozwala na dostosowanie ich do każdego stylu, jaki panuje we wnętrzu. Masz do wyboru figurki ceramiczne, które są dostępne w każdym sklepie z bibelotami i dekoracjami wnętrz, oraz oryginalne i ręcznie wykonywane rzeźby od znanych i cenionych artystów, które możesz nabyć w galeriach sztuki albo bezpośrednio u rzeźbiarza. Nadają one pomieszczeniu, w którym się znajdują prestiżu i szyku. W zależności od formy rękodzieła, możesz dopasować je do wystroju klasycznego i nowoczesnego. Tego typu dzieła sztuki podkreślą charakter i wyjątkowość wnętrza. Ważne, by nie przesadzić z ich ilością i wielkością, by nie przytłaczały otoczenia, a były jego estetycznym i szykownym elementem.

Unikalne i osobliwe rzeźby  

Magia, harmonia, spokój, wyjątkowość i nieprawdopodobne piękno są ukryte w proponowanych przez firmę Rota figurach ceramicznych. Warto tu podkreślić, iż wszystkie dzieła są wykonywane ręcznie przez cenionego i wziętego w Polsce i poza jej granicami, rzeźbiarza, a firma jest tylko pośrednikiem między nim a klientem. Artysta z pełnym zaangażowaniem i precyzją tworzy te osobliwe rzeźby. Wszystkie dzieła sztuki, jakie wychodzą spod jego ręki są wykonane z gliny szamotowej, która jest wypalana w piecu w różnych temperaturach. Autor tych kompozycji oferuje ceramiczne zwierzęta z szamotu, które mogą stanowić dekorację balkonu czy ogrodu. Są wykonywane w wielu rozmiarach. Dla lubiących ziejące ogniem gady ciekawą propozycją są smoki z szamotki. Możesz także wybrać pięknego szamotowego anioła. Są dostępne w wielu odsłonach. Duży lub mały anioł książęcy będzie dostojnie prezentował się na komodzie w salonie lub jadalni. Subtelny i delikatny skrzydlaty anioł w formie aktu lub półaktu idealnie przyozdobi nocną szafkę lub toaletkę w sypialni. Anioł szamotowy siedzący lub ceramiczny anioł skulony to świetna opcja do pokoju dziecięcego. Wszystkie rzeźby są z materiału surowego lub szkliwionego. Wszystkie piękne i niebanalne, każda unikalna i jedyna w swoim rodzaju.

Opracowanie:
Kraków, Komuny Paryskiej 54 lok. 46
tel. 505 105 131
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz