Materiał Partnera

Centrum Medyczne Bieńkowski – nowoczesna klinika medycyny estetycznej i regeneracyjnej

Centrum Medyczne Bieńkowski – nowoczesna klinika medycyny estetycznej i regeneracyjnej

Marzeniem każdego z nas jest być zdrowym i czuć się dobrze we własnym ciele. Czasem naturze trzeba odrobinę pomóc i wtedy z pomocą przychodzą wykwalifikowani chirurdzy plastyczni, tacy jak zespół Centrum Medycznego Bieńkowski. Doradzają, wspierają i pomagają pacjentom przyjść przez trudny proces decyzyjny. Czym wyróżnia się ta klinika spośród innych?

Wieloletnie doświadczenie

Centrum Medyczne Bieńkowski pomaga osobom, dla których zdrowie i piękny wygląd są ważne. Zespół składa się z wyspecjalizowanych chirurgów plastycznych, z ogromnym doświadczeniem w zabiegach chirurgii i medycyny estetycznej oraz regeneracyjnej, a także zabiegach kosmetologicznych. Na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo pacjenta i wysoką jakość świadczonych usług, służąc wsparciem psychicznym oraz tłumacząc skomplikowane procesy operacyjne tak, by przyszły Pacjent był w pełni zadowolony zarówno z efektów, jak i całego przebiegu zabiegu.

Nowoczesne metody leczenia

Specjaliści z Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Regeneracyjnej doskonale znają i stosują najnowocześniejsze i najskuteczniejsze metody leczenia, dając Pacjentowi możliwość skorzystania z trudnodostępnych w innych klinikach zabiegów. Lekarze zatrudnieni w klinice odbywają szkolenia z najnowszych metod chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej  na całym świecie.

W Centrum Medycznym Bieńkowski wykonywane są między innymi zabiegi z wykorzystaniem komórek macierzystych, które odraczają lub eliminują założenie endoprotezy w ortopedii, takie jak terapia PRP czy innowacyjne zabiegi regeneracji stawów  wykorzystujące komórki macierzyste pobranych z tkanki tłuszczowej Pacjenta w systemie Q‑graft.

Szeroki zakres usług

W zakres usług świadczonych przez klinikę wchodzą zarówno zabiegi z dziedziny chirurgii plastycznej twarzy, piersi czy modelujące sylwetkę, jak i mniej inwazyjne zabiegi medycyny estetycznej, takie jak:

  • toksyna botulinowa,
  • kwas hialuronowy,
  • JETT Plasma,
  • nici biorewitalizujące,
  • nici Spring Thread,
  • ginekologia estetyczna,
  • dietetyka,
  • peptydowa terapia włosów i skóry głowy.

Usługi te uzupełniają zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej i ortopedii, a także nowoczesne metody stosowane w medycynie regeneracyjnej.

Centrum Medyczne Bieńkowski oferuje także pełen zakres usług kosmetologicznych przy użyciu nowoczesnego sprzętu oraz kosmetyków cenionych na rynku producentów.

Wyjątkowa placówka

Odwiedzający klinikę pacjenci trafiają do nowocześnie wyposażonego Centrum Medycznego, posiadającego wszystkie niezbędne sprzęty, a także wysoce rozwinięte oprogramowanie komputerowe. Dzięki temu Pacjenci pragnący zmiany w wyglądzie swojego ciała mogą skorzystać z nowoczesnej wizualizacji efektu w 3 D i w pełni świadomie zdecydować o tym, jakiego efektu zabiegu oczekują.  

Jeśli poszukujesz kliniki, w której uzyskasz szczegółowe informacje i specjalistyczne doradztwo, a przeprowadzony zabieg będzie na najwyższym poziomie i z zastosowaniem najskuteczniejszych rozwiązań, warto odwiedzić tę klinikę.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz