Materiał Partnera

Business Travel Club – ekskluzywne podróże służbowe oraz wyjazdy turystyczne w atrakcyjnej cenie

Business Travel Club – ekskluzywne podróże służbowe oraz wyjazdy turystyczne w atrakcyjnej cenie

Stany Zjednoczone na wyciągnięcie ręki! Biuro Business Travel Club ma na swoim koncie już tysiące zadowolonych klientów. Nie tylko oferuje obsługę zagranicznych wyjazdów służbowych, ale również organizację wymiany studenckiej i praktyki w USA. Wyjazd do Ameryki jeszcze nigdy nie był tak łatwy i bezpieczny. Jakie inne ciekawe usługi znajdziesz w Business Travel Club?

Work&Travel

Program Work&Travel jest skierowany do polskich studentów, którzy zawsze marzyli o zwiedzeniu Stanów Zjednoczonych. Umożliwia w pełni legalną pracę na terenie całego USA, a tym samym poznanie panującej tam kultury i stylu życia. Czas trwania projektu to aż 5 miesięcy, podczas których przeżyjesz niesamowitą przygodę! Biuro Business Travel Club załatwia wszystkie niezbędne formalności, dlatego nie musisz martwić się o wizę, czy też jakąkolwiek inną skomplikowaną dokumentację. Jakie są trzy największe zalety programu Work&Travel?

  1. Wyjazd daje Ci możliwość zdobycia doświadczenia, jako całkowicie legalny pracownik amerykańskiej firmy.
  2. Masz aż do 30 dni wolnego, które możesz przeznaczyć w dowolny sposób np. na podróże po kontynencie.
  3. Poznasz masę ciekawych ludzi, którzy wprowadzą Cię w prawdziwy, amerykański klimat.

Summer Camp USA

Projekt zapewnia zakwaterowanie, wyżywienie oraz legalne zatrudnienie. Twoim zadaniem będzie praca przy organizacji obozów letnich dla dzieci i młodzieży na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Opcja ta pozwala na poprawienie swoich zdolności językowych i jest idealnym rozwiązaniem dla studentów kierunków pedagogicznych.

Szkoła średnia w USA

Biuro podróży Business Travel Club posiada w swojej ofercie także rozpoczęcie nauki w amerykańskiej szkole na poziomie High School. Organizacją przedsięwzięcia zajmuje się amerykańska fundacja Council on International Educational Exchange. Biorąc udział w projekcie, zamieszkasz z amerykańską rodziną, każdego dnia zdobywając nowe doświadczenie i poszerzając swoją dotychczasową wiedzę. 

Sprzedaż biletów i obsługa sportu polskiego

Prócz organizacji wyjazdów do USA, Business Travel Club zajmuje się również kompleksową obsługą polskiego sportu oraz sprzedażą i rezerwacją biletów lotniczych. Do zadań biura należą:

  • sprzedaż biletów
  • transport autokarowy, kolejowy, a także promowy
  • zakwaterowanie hotelowe
  • zapewnienie cateringu
  • obsługa logistyczna imprez sportowych
  • organizacja konferencji, bankierów, seminariów i innych imprez towarzyszących
  • obsługa tłumaczy oraz hostess

Opracowanie:
Warszawa, Kopernika 30 lok. 213
tel. 22 620 74 98
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz