Materiał Partnera

Bus z kierowcą pod wynajem – na co zwrócić uwagę?

Bus z kierowcą pod wynajem – na co zwrócić uwagę?

Przejazdy autokarowe przestają być dzisiaj opłacalne nawet na dystansach długich – europejskich. Poważnym konkurentem rynkowym, są bardziej mobilne, tańsze w eksploatacji i bardziej innowacyjne busy, którymi dzisiaj można świadczyć niesamowicie szerokie usługi transportowe, od transferu podróżnych na lotniska, po gwarantowanie sprawnych przeprowadzek. Dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy podejmowaniu współpracy z „taksówkami busowymi”!

Określ zakres usług

Dzisiaj we wielu branżach prostym sposobem na określenie, czy dana firma, świadczy profesjonalne usługi, jest zwrócenie uwagi na zakres jej usług. Często bowiem szeroka oferta, jest wyznacznikiem elastyczności przedsiębiorcy, jego szybkiej adaptacji do danych warunków, a także możliwość zagwarantowaniu klientom rozwiązań kompleksowych. Takie są w stanie zapewnić w branży transportowej firmy, posiadające floty busów, czy mikrobusów. Wiele z nich, działa bowiem w usługach przewozowych osób, bagażu, a także towarów i zwierząt domowych. Poszukując dobrego przewoźnika zwróć zatem uwagę na to, czy gwarantuje: przejazdy na lotnisko i dworce PKP, usługi przeprowadzkowe, dowóz bagażu/instrumentów muzycznych/zwierząt domowych we wskazane miejsce, obsługę wesela/pogrzebów, obsługę stałą firm/emerytów/kobiet ciężarnych/rodziców wymagających transportowania dzieci do szkoły, czy przewożenie turystów wraz z całodniowym objazdem po wybranym mieście, np. Poznaniu. Jeśli odpowiedź jest twierdząca, możesz być pewien, że trafiłeś na profesjonalistów, co nie znaczny tego, że nie należy określić również kilku innych wyznaczników.

Określ flotę pojazdów

Szeroko wyspecjalizowana firma transportu busami, powinna gwarantować wynajem pojazdów, które są przede wszystkim w pełni sprawne, które przechodzą częste – nie tylko coroczne – przeglądy techniczne, które są innowacyjne, a także szybkie, zwrotne, tanie w eksploatacji i komfortowe. Ostatnie dwa wyznaczniki wpływają zaś na koszty podejmowanych usług, a także na to, czy nasza podróż przebiegnie komfortowo. Dzisiaj na rynku działają firmy transportu busami, których pojazdy gwarantują dużo miejsca na nogi, zestawy audio, klimatyzację, czy oświetlenie umożliwiające np. czytanie książek nocą.

Doświadczeni kierowcy

Nic nie jest dzisiaj w usługach transportowych tak cenne, jak doświadczeni kierowcy – wie o tym Piotr Kucharski, prowadzący firmę Wielkopolski Bus „OSKAR”. To właśnie oni wpływają na każdy aspekt usług, od bezpiecznego załadunku bagażu, po komfortowy i szybki przewóz osób, czy nawet psów oraz kotów. Doświadczony kierowca zna trasy, po których będzie mógł błyskawicznie się poruszać, doskonale pamięta topografię największych miast, czy też wie, jak zagwarantować przyjazną atmosferę w pojeździe, co jest dzisiaj bardzo ważne. Warto podkreślić, że wielu takich specjalistów, posiada szerokie kompetencje logistyki transportowej, serwisu pojazdów, czy np. jazdy w niebezpiecznych warunkach. Zawsze zatem zwracaj uwagę na kompetencje kierowców i innowacyjność busów! 

Opracowanie:
Piła, Prusa 19 lok. 2
tel. 733 002 574
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz