Materiał Partnera

Bogato zdobione grzejniki żeliwne w ofercie firmy Retro House

Bogato zdobione grzejniki żeliwne w ofercie firmy Retro House

Grzejniki żeliwne, choć wypierane przez nowsze konstrukcje, wciąż uważane są za elegancki i stylowy element wyposażenia wnętrz. Muszą być jednak w odpowiedni sposób przygotowane, czym zajmie się firma Retro House. Specjaliści są bowiem w stanie zadbać o to, by grzejnik żeliwny był bogato zdobiony i kompleksowo odrestaurowany. Jak konkretnie działają profesjonaliści z tej firmy?

Wyjątkowy grzejnik

Grzejniki żeliwne stosowane były na szeroką skalę w tzw. starym budownictwie. Obecnie wypierane są przez nowsze urządzenia, jednak dzięki takim firmom jak Retro House, które zajmują się kompleksową renowacją grzejników żeliwnych, wracają one w odświeżonej wersji do mieszkań, domów i nie tylko. Zachowują one doskonałe parametry pod względem oddawania ciepła, dzięki czemu efektywnie ogrzewają konkretne pomieszczenia, ale zachwycają dodatkowo swoim nietypowym wyglądem.

Rozwiązania proponowane przez Retro House dotyczą różnego rodzaju grzejników żeliwnych. Renowacji poddać można bowiem modele zawierające zarówno dwie kolumny, jak i nawet rozbudowane urządzenia składające się aż z dziewięciu kolumn. Retro House zadba o ich doskonałe odświeżenie i nałożenie poszczególnych farb czy wybranych przez klienta wzorów. Dzięki temu grzejnik będzie wyglądał doskonale i z pewnością stanowić będzie funkcjonalną ozdobę konkretnego pomieszczenia. Jakie dokładnie czynności w ramach renowacji grzejników żeliwnych proponuje Retro House?

Grzejnik jak nowy

Odświeżenie grzejnika przez profesjonalistów z firmy Retro House możliwe jest na wiele sposobów. Proponują bowiem oni wiele typów wykończeń, do których zalicza się m.in. malowanie na wybrany przez klienta kolor. Grzejnik może być pokryty specjalnym lakierem zapewniającym nie tylko połysk, ale dostępnym też w wersji matowej lub półmatowej. Ciekawym rozwiązaniem jest malowanie w specjalnych, niepowtarzalnych kolorach, takich jak np. antyczne złoto, srebro czy miedź. Retro House w ramach świadczonych usług może również wykonać postarzanie bądź platynowanie grzejnika żeliwnego, nadając mu wyjątkowy, stylowy i atrakcyjny wygląd.

Co ciekawe, grzejnik żeliwny może być przez Retro House kompleksowo skonfigurowany także pod zasilanie elektryczne. Uzupełnieniem oferty są specjalne retro zawory i osłonki, które doskonale dopasowują się do odnowionego grzejnika żeliwnego. W ten sposób cały zestaw wygląda niepowtarzalnie i doskonale sprawdza się zarówno w nowoczesnych pomieszczeniach, jak i tych stawiających na nieśmiertelną klasykę. Warto jednak pamiętać, że specjalistyczne usługi w zakresie renowacji i modyfikacji grzejników żeliwnych muszą zrealizować doświadczeni fachowcy, tacy jak np. Retro House.

Opracowanie:
Zgierz, Boya-Żeleńskiego 31 lok. 18
tel. 509 851 741
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz