Materiał Partnera

Biuro usług księgowych

Biuro usług księgowych

W dzisiejszych czasach coraz częściej potrzebujemy usług profesjonalnego biura księgowego. Zawiłości w przepisach podatkowych czy te związane z zatrudnianiem pracowników skutecznie mogą utrudnić funkcjonowanie małych i średnich firm na rynku. Szybko zmieniające się przepisy sprawiają, że usługi biur rachunkowych stają się coraz bardziej pożądane również wśród osób indywidualnych. Czym kierować się przy wyborze biura księgowego dla siebie?

Kancelaria Księgowa, której właścicielką jest pani Anna Skarła, to biuro usług księgowych z wieloletnim doświadczeniem. Świadczymy usługi na rzecz osób fizycznych i prawnych, małych i średnich firm, spółek, a także fundacji oraz stowarzyszeń. Przez lata funkcjonowania na rynku zdobyliśmy grupę zadowolonych klientów, do których podchodzimy indywidualnie i proponujemy najlepsze rozwiązania zależne od sytuacji. Zdajemy sobie sprawę, że prowadzenie księgowości czy rozwiązywanie problemów podatkowych to skomplikowane i stresujące zadanie. Stawiamy na szybką i efektywną pomoc!

Dobra księgowa, czyli jaka?

Doświadczeni księgowi to podstawa sprawnego działania firm i zabezpieczenie, które daje nam pewność, co do poprawnego realizowania obowiązków przedsiębiorcy. Nasze biuro oferuje pełen zakres usług rachunkowo-księgowych, którymi zajmują się pracownicy z odpowiednią wiedzą oraz doświadczeniem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wspólnie wypracowując najlepsze rozwiązania, jednocześnie dotrzymując ważnych terminów oraz zachowując pełną poufność. Nasi księgowi korzystają z nowoczesnego programu księgowego enova365 firmy Soneta, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo, jeśli chodzi o przechowywanie dokumentacji księgowej. Przyszłym przedsiębiorcom doradzamy i pomagamy przy procedurach związanych z zakładaniem działalności gospodarczej.

Jak wybrać dobre biuro rachunkowe?

Decydując o wyborze odpowiedniego biura rachunkowego powinniśmy brać pod uwagę nie tylko cennik oferowanych usług, ale również ich zakres. Szczególnie zaczynając działalność chcemy korzystać z pomocy firmy, która specjalizuje się w różnych formach opodatkowania czy usługach księgowych i na bieżąco śledzi zmiany w przepisach. Kancelaria Księgowa podejmuje się zarówno doradztwa podatkowego, jak i takich usług jak:

  • audyt podatkowy,
  • sporządzanie raportów,
  • sporządzanie analiz finansowych,
  • sporządzanie sprawozdań dla GUS,
  • kontrolowanie ksiąg,
  • reprezentowanie klientów przed organami skarbowymi,
  • rozliczanie podatków.

W ramach usług kadrowo-płacowych zajmujemy się sporządzaniem list płac, przygotowywaniem umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych, obliczaniem składek należnych urzędom skarbowym oraz Zakładowi Ubezpieczeń Społecznych. Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność, że zajmiemy się Państwa firmą kompleksowo i doradzimy w przypadku wątpliwości z różnych dziedzin prowadzenia firmy. Osoby indywidualne mogą skorzystać z doradztwa oraz pomocy w wyjaśnieniu ich sytuacji a także reprezentacji w urzędach. Zapraszamy do konsultacji!

Opracowanie:
Kraków, Wysłouchów 14 lok. 34, Podgórze
tel. 503 012 717
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz