Materiał Partnera

Biuro rachunkowe mgr inż. Jolanty Krzyszałowskiej – wsparcie w prowadzeniu firmy!

Biuro rachunkowe mgr inż. Jolanty Krzyszałowskiej – wsparcie w prowadzeniu firmy!
Samodzielne prowadzenie księgowości i rachunkowości firmy to ogromne wyzwanie, z którym wielu przedsiębiorców sobie nie radzi. Zaplecze w postaci odpowiednio wykwalifikowanego i doświadczonego księgowego to podstawa i sposób na zminimalizowanie kosztów prowadzenia działalności. Jaką ofertę dla firm przygotowało biuro rachunkowe mgr inż. Jolanty Krzyszałowskiej?

Obsługa księgowa, czyli pomoc dla każdego przedsiębiorcy!

Podstawową obsługą, bez której nie może obejść się żaden właściciel firmy, jest oczywiście kompleksowa obsługa księgowa. Wśród najważniejszych jej elementów można wymienić między innymi:

  • prowadzenie księgi przychodów i rozchodów,
  • pełną księgowość,
  • prowadzenie rejestrów VAT oraz ewidencji środków trwałych i wyposażenia,
  • sporządzanie deklaracji dla Urzędu Skarbowego oraz ZUS-u,
  • analizy biznesowe,
  • roczne zeznania podatkowe.

Czynności te mogą przysporzyć wielu problemów, zwłaszcza początkującym przedsiębiorcom, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w biznesie. Powierzenie księgowości profesjonalnej firmie to nie tylko pewność, że wszystkie dokumenty będą sporządzone na czas i zgodnie z prawem. Specjaliści zadbają również o ich bezpieczną archiwizację!

Doradztwo podatkowe – zminimalizuj swoje koszty!

Podstawowe usługi księgowe to jednak nie wszystko, co swoim klientom może zaoferować mgr inż. Jolanta Krzyszałowska. Krakowskie biuro rachunkowe zajmuje się także profesjonalnym doradztwem: gospodarczym, księgowym oraz – co najważniejsze – podatkowym. Dzięki wsparciu księgowego można znacznie obniżyć koszty prowadzenia działalności gospodarczej, poprzez znalezienie optymalnych form opodatkowania. Wielu przedsiębiorców rozlicza się w sposób niewłaściwy, nie korzystając z przysługujących im ulg.

Ile zapłacisz za usługi?

Największą obawą klientów, którzy nie korzystali wcześniej z usług biura rachunkowego, są oczywiście wysokie koszty. Warto zaznaczyć, że biuro rachunkowe mgr inż. Jolanty Krzyształowskiej zawsze indywidualnie podchodzi do klienta i pobiera opłaty wyłącznie za wykonane usługi. Zakres usług jest zawsze precyzyjnie dostosowany do potrzeb przedsiębiorcy. Właściciel firmy nie musi płacić za coś, co nie sprawdzi się w przypadku jego działalności. W dzisiejszych czasach można niestety trafić na wiele nierzetelnych biur rachunkowych, które naciągają swoich klientów na niepotrzebne koszty (np. wciskając im całe pakiety zbędnych usług). Firma J. Krzyształowskiej stawia zawsze dobro swoich klientów na pierwszym miejscu, dzięki czemu od lat zajmuje się obsługą wielu działalności i zdobyła ogromne zaufanie na rynku.

Opracowanie:
Kraków, al. Kijowska 40 lok. 3
tel. 12 421 48 10
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz