Materiał Partnera

Bezoperacyjna korekcja zmarszczek – Restylane

Bezoperacyjna korekcja zmarszczek – Restylane

Z upływem czasu skóra traci swój blask i jędrność, pojawiają się na niej drobne linie, których najbardziej nie lubimy widzieć na swojej twarzy. Starzenie się skóry jest procesem nieuniknionym i choć właściwa pielęgnacja cery pomaga dłużej cieszyć się młodym wyglądem, w pewnym momencie zmarszczki muszą dać o sobie znać.

Uważna pielęgnacja skóry twarzy, stosowanie kremów odpowiednich do jej potrzeb i wieku oraz unikanie niszczących ją czynników, takich jak ostre słońce i dym papierosowy, pomagają dłużej opierać się zmarszczkom – mówi ekspert z Kliniki Zdrowia i Urody ESTHETIQUE. Niestety, prędzej czy później pojawią się one u każdego z nas. Jednak nawet wtedy nie musimy się im poddawać.

Korekcja widocznych zmarszczek

Współczesna medycyna estetyczna zna wiele sposobów korygowania zmarszczek. Wśród nich znajdują się metody mniej i bardziej inwazyjne. Przez jakiś czas bardzo modne były liftingi skóry twarzy, jednak dziś wykonuje się je już tylko w przypadku bardzo głębokich zmarszczek.

Nieoperacyjne metody korekcji zmarszczek

Do najpopularniejszych metod korekcji zmarszczek należą iniekcje z botoksu (toksyna botulinowa) i kwasu hialuronowego. Za najbezpieczniejszy dla pacjentów, a jednocześnie bardzo skuteczny sposób uznaje się właśnie kwas hialuronowy. Na jego bazie opracowano wiele różnych preparatów dla medycyny estetycznej, ale największym osiągnięciem było zamknięcie go w formie krystalicznego żelu.

Bezoperacyjna korekcja zmarszczek z Restylane

Kwas hialuronowy to naturalna substancja produkowana przez ludzki organizm, niestety z upływem czasu w coraz mniejszych ilościach. Dostarczenie kwasu hialuronowego tkance skórnej jest najlepszą metodą bezoperacyjnej korekcji zmarszczek i przywrócenia cerze utraconej elastyczności.

Preparat Restylane zamyka kwas hialuronowy w postaci czystego żelu, dzięki czemu zabieg z jego wykorzystaniem przynosi natychmiastowe efekty, które utrzymują się jeszcze dłużej, niż w przypadku zwykłych iniekcji kwasem hialuronowym.

Wśród najważniejszych efektów zabiegu z preparatem Restylane możemy wymienić szybką odbudowę gęstości skóry, podkreślenie profilu twarzy przez jej ujędrnienie oraz perfekcyjne wygładzenie niechcianych zmarszczek i bruzd.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz