Materiał Partnera

Bezbolesna depilacja za pomocą lasera

Bezbolesna depilacja za pomocą lasera

Depilacja laserowa cieszy się coraz większym powodzeniem, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Pozwala na skuteczne efekty z gwarancją całkowitego bezpieczeństwa dla skóry i zdrowia. Po 1-3 zabiegach można pozbyć się nawet 80% włosów. Usuwanie owłosienia za pomocą lasera jest nieinwazyjną metodą, która nie powoduje uszkodzeń i podrażnień skóry. Poza tym zabieg jest w zasadzie bezbolesny – stopień odczuwania bólu w trakcie jego wykonywania zależy od indywidualnej wrażliwości.


Czym jest depilacja laserowa?

Depilacja laserowa odbywa się za pomocą lasera neodymowo-yagowego, który zapewnia permanentną i całkowicie bezbolesną depilację każdego koloru i rodzaju owłosienia. Zabieg polega na wykorzystaniu zjawiska fototermolizy. Wiązka światła, która jest emitowana z lasera ma zdolność penetracji, która osiąga nawet najmniejsze mieszki włosowe, nie uszkadzając przy tym skóry. Długość fali działa na hemoglobinę i niszczy naczynia krwionośne, które odżywiają meszki. Dzięki temu włosy po zabiegu robią się słabsze, a po 2-3 tygodniach wypadają, ponieważ nieodżywiany mieszek obumiera.

Długość fali lasera, który jest stosowany w Centrum Bellazone, wynosi 1064 nanometry i penetruje skórę na głębokości 5-6 mm, dzięki czemu z łatwością dociera do cebulek włosów. Pozwala to na szybkie, trwałe oraz bezpieczne usunięcie niechcianych włosków.


Gładka skóra przez kilka lat

Depilacja laserowa polecana jest osobom z tendencją do wrastania włosów i tworzenia stanów zapalnych, takich jak grudki i krostki. Mogą się jej poddać również klienci, u których włosy pojawiły się w przebiegu zaburzeń endokrynologicznych lub zauważyli zmiany naczyniowe na nogach. Jest to również znakomita okazja na pozbycie się owłosienia w celach kosmetycznych. Zabieg należy jednak powtarzać, ponieważ nie wszystkie włosy rosną jednocześnie. Wykonuje się go średnio co 4-6 tygodni, ale aby uzyskać efekt permanentnego usunięcia włosów należy wykonać minimum 6 zabiegów. Klienci, którzy zdecydowali się na depilację laserową, zyskali nie tylko wygodę i komfort w każdej sytuacji oraz aksamitną skórę, z której mogą być dumni, ale również czas dla siebie, ponieważ otrzymali długotrwały efekt bez konieczności częstej depilacji oraz golenia niechcianych włosków.

Zabieg depilacji laserowej powinien zostać wykonany w kompetentnym centrum medycznym. Jednym z nich jest Centrum Bellazone – nowoczesny instytut o bardzo wysokim standardzie, który, dzięki najwyższej jakości sprzętowi medycznemu oraz doświadczeniu wszystkich pracowników, oferuje profesjonalnie wykonane pakiety usług medycznych.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz