Materiał Partnera

Bedli Groom, czyli profesjonalny salon urody dla czworonogów z województwa dolnośląskiego.

Bedli Groom, czyli profesjonalny salon urody dla czworonogów z województwa dolnośląskiego.

„Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu”- ten słynny cytat Konfucjusza idealnie pasuje do pani Marceliny Michno, która na co dzień zajmuje się dbaniem o urodę psów i kotów na terenie województwa dolnośląskiego. Z miłości do czworonogów powstał bowiem mobilny salon pielęgnacji zwierząt domowych „Bedli Groom”. Skąd wywodzi się jego nazwa? Jaki jest zakres jego działalności? Odpowiedzi znajdziemy poniżej. 

Bedli Groom- kiedy pasja staje się pracą

Mobilny salon pielęgnacji zwierząt domowych zlokalizowany jest w Chojnowie. Jego właścicielka- pani Marcelina Michno- od dawna interesuje się kynologią oraz handlingiem. Od najmłodszych lat brała  udział w wystawach psów rasowych, co- między innymi- pozwoliło jej na zdobycie dużej wiedzy o prawidłowej pielęgnacji czworonogów oraz odpowiednim przygotowywaniu ich do konkursów. Zdobyte w ten sposób doświadczenie postanowiła wykorzystać w codziennej pracy zawodowej. Pani Marcelina jest ogromną miłośniczką psów z rasy bedlington terrier. Stąd też nazwa firmy. Bedlingtony są stosunkowo rzadko spotykane w Polsce. Jak więc wszystko się zaczęło? Z odpowiedzią spieszy pani Marcelina:

W wystawach psów rasowych biorę udział od 2010 roku. Zaczynałam, biorąc udział w konkursie "Młody prezenter", w którym nauczyłam się profesjonalnego prezentowania psów rasowych na ringach wystawowych. Bardzo chciałam posiadać swojego, wystawowego psa. Dostałam pierwszą książkę pt. "Rasy Psów", w niej pierwszy raz zobaczyłam psa rasy bedlington terrier, zaczęłam interesować się właśnie ta rasa, zbierać jak najwięcej informacji na jej temat, nawiązałam kontakt z jedynym w tamtej chwili hodowca tej rasy w Polsce. Zdobywanie informacji na temat bedlingtonów było ciężkie, ponieważ to dosyć mało liczna rasa nie tylko w Polsce, ale na świecie, przejrzałam wszystkie zagraniczne strony o tej rasie i już wiedziałam, że żadnego innego psa nie chcę! Tylko bedlington!” 

Podopieczni pani Marceliny zdobywają wiele medali na konkursach, które są organizowane przez związki kynologiczne. Nie trzeba być jednak wystawowym psiakiem, by skorzystać z szerokiej oferty Bedli Groom. Pani Marcelina z ogromną przyjemnością zajmie się każdym czworonogiem. Charakteryzuje ją bardzo ciepła osobowość oraz dokładność wykonywanej pracy. Do salonu można wybrać się osobiście lub poprosić o wizytę domową. Dojazd do futrzastego klienta możliwy jest na terenie praktycznie całego województwa dolnośląskiego. Warto dodać, że ceny proponowanych zabiegów nie są wygórowane. Dzięki temu każdy pupil może poczuć się wyjątkowo. 

Zakres wykonywanych usług

Salon Bedli Groom oferuje szeroki wachlarz usług. Obejmują one strzyżenie psa lub kota, usuwanie insektów i profesjonalną pielęgnację sierści za pomocą sprawdzonych i atestowanych kosmetyków oraz narzędzi. Pani Marcelina zajmie się także czyszczeniem zębów naszych czworonożnych przyjaciół- łącznie z usuwaniem kamienia nazębnego. Wykorzystuje w tym celu najnowszą metodę ultradźwiękową Emmi-Pet. Z powodzeniem możemy powierzyć jej także kąpiel psa lub kota wraz z  obcięciem pazurków oraz trymowaniem. Profesjonalnie zajmuje się także przygotowywaniem czworonogów do wystaw. Salon Bedli Groom zadba także o dobre samopoczucie swoich podopiecznych. Wszystkie zabiegi pielęgnacyjne prowadzone są w sposób komfortowy dla pupili- z nastawieniem na maksymalne ograniczenie sytuacji, które mogą wywoływać u nich stres. Dzięki tak ciepłemu traktowaniu zwierząt, Bedli Groom zyskał już liczne grono zadowolonych klientów.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz