Materiał Partnera

BBA Pumps – wiedza gromadzona od ponad 60 lat

BBA Pumps – wiedza gromadzona od ponad 60 lat

Jeśli potrzebują Państwo oszczędnych oraz długowiecznych pomp, a także solidnych rur o wielorakim zastosowaniu, firma BBA Pumps jest odpowiednim wyborem. Działając nieprzerwanie od 1953 roku jej specjaliści doskonale wiedzą, jak spełnić oczekiwania klientów i w jaki sposób tworzyć trwałe produkty, które będą sprawdzać się w najtrudniejszych warunkach pracy.

Kompleksowa oferta

Jako wiodący producent pomp przewoźnych oraz rur, firma BBA Pumps zdecydowała się na stworzenie oferty, w której każdy klient znajdzie produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Gama artykułów obejmuje m.in.: pompy odwadniające, kanalizacyjne, wysokociśnieniowe, pompy do igłofiltrów i samozasysające pompy odśrodkowe, a także zatapialne pompy do szlamu i bentonitu. Dodatkowo w ofercie można znaleźć rury i akcesoria do pomp co sprawia, że wystarczy kontakt z jednym przedsiębiorstwem, aby znaleźć wszystkie potrzebne w tym zakresie produkty. Dla klienta to przede wszystkim znacząca oszczędność czasu, a także gwarancja, że poszczególne artykuły będą do siebie pasować.

Międzynarodowe standardy jakości

Zakup pompy to inwestycja na wiele lat, jak jednak klient może mieć pewność, że tak będzie  w istocie? Gwarantem będzie z pewnością zaufanie przedsiębiorstwu z międzynarodową renomą, takiemu jak BBA Pumps, które ma swoje przedstawicielstwa na wszystkich najważniejszych rynkach międzynarodowych. Takie działanie, od tak wielu lat, nie byłoby możliwe gdyby nie wysoka jakość produktów, które przechodzą szereg testów mających na celu sprawdzenie ich wytrzymałości i solidności. O renomie przedsiębiorstwa świadczą też certyfikaty ISO przyznawane przez jednostkę TÜV. Ponadto na swoje produkty BBA Pumps udziela  4 letniej gwarancji

Zrównoważona eksploatacja

Kolejnym celem, który przyświeca działaniom BBA Pumps jest sprawienie, aby produkty były nie tylko wydajne, ale także oszczędne w eksploatacji. Jest to możliwe dzięki temu, że powstają z najlepszych materiałów (niekorodujące, galwanizowane ramy oraz obudowy), a także cechują się bardzo wysoką sprawnością działania. Ta ostatnia przyczynia się przede wszystkim do znacznego zmniejszenia zużycia paliwa, co ma bezpośredni wpływ na wysoką satysfakcję klientów korzystających z rozwiązań tej firmy.

Szeroka oferta pomp i rur, najwyższa jakość wykonania, oszczędność w eksploatacji urządzeń, a także dodatkowe elementy takie jak obsługa klienta przez całą dobę siedem dni w tygodniu, to główne zasady, które przyświecają działalności globalnego przedsiębiorstwa BBA Pumps. Jeśli zależy Państwu na profesjonalizmie, znaleźli Państwu idealnego partnera do współpracy.

Opracowanie:
Piaseczno, Żeromskiego 39A
tel. 227 138 611
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz