Materiał Partnera

Bar tlenowy i kawiarni tlenowa - o co w tym chodzi?

Bar tlenowy i kawiarni tlenowa - o co w tym chodzi?

W dzisiejszych czasach dużo mówi się o kawiarniach i innych miejscach gastronomicznych. Dyskutuje się głównie o ich menu i zawartych w nich potrawach. Od jakiegoś czasu staje się modne przekształcanie zwykłych kawiarni w kawiarnie tlenowe. Okazuje się, że są popularne w Ameryce, Azji czy zachodniej Europie. Rzesze fanów zyskały za sprawą tlenu, gdyż to on jest tym, co odróżnia te kawiarnie od innych.

Czym różnią się kawiarnie tlenowe od zwykłych kawiarni?

Mimo wzrastającej popularności tego typu miejsc, wiele osób nadal można spotkać się z pytaniami typu bar tlenowy? Co to jest?. Największa różnica, jaką można zauważyć pomiędzy kawiarniami tlenowymi a wszystkimi innymi to to, że w swojej ofercie promują usługę, którą jest tlenoterapia. Podawanie tlenu wspomaga wszystkie organizmy żyjące i pomaga się zregenerować. Każdy z nas wie, że tlen jest podstawą życia na Ziemi, a jego brak odczuwany jest niemal natychmiastowo i może mieć skutki nawet śmiercionośne. Relaks, który wpływa zbawiennie na każdego z nas, jest nieodłącznym elementem tlenoterapii.  Terapia tlenem ma za zadanie wzmocnić organizm, który za sprawą zanieczyszczeń środowiska i przebywania w pomieszczeniach, w których nie ma przepływu powietrza i tlenu, ma braki tego właśnie składnika. 

Gdzie można spotkać kawiarnie tlenowe?

Kawiarenka tlenowa często znajduje się przy siłowniach, restauracjach, strefach spa lub funkcjonuje, jako oddzielna jednostka gastronomiczna. Serwowana jest w niej kawa, herbata i inne specjały w zależności od jej managera. Podawany tlen i spokój towarzyszący tej chwili powoduje tylko i wyłącznie pozytywne działanie na cały nasz organizm. Do największych zalet zalicza się zwiększenie odporności i przede wszystkim oczyszczenie organizmu z toksyn. Właścicielka takiej kawiarni, pani Klaudia Piotrowska, która prowadzi Bar Tlenowy Tlen&Cafe, podpowiada, że oferowany w kawiarniach tlenowych tlen medyczny jest idealnym dopełnieniem miejsc, w których udajemy się, aby zregenerować organizm i się zrelaksować. Kuracja tlenowa wymieniana jest w artykułach o nazwie sposoby na smog. Nic tak nie wspomaga organizmu w walce ze smogiem, jak porządna dawka tlenu. Dzięki temu kuracja tlenowa nieustannie zbiera pochlebne opinie na całym świecie.

Opracowanie:
Rybnik, Korfantego 6
tel. 535 265 599
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz