Materiał Partnera

Bądź tam z nami, podczas nowoczesnych targów medycznych 2018!

Bądź tam z nami, podczas nowoczesnych targów medycznych 2018!

Już 6 września rozpocznie się w Polsce trzydniowe Warsaw Dental Medica Show, czyli nowoczesne targi łączące dwa dynamicznie rozwijające się medyczne trendy: stomatologię oraz medycynę estetyczną. Prężnie przygotowujemy się do tego wydarzenia i Państwa też tam nie może z nami zabraknąć.

Medinstruments zgodnie z koncepcją chętnie bierze udział w przedsięwzięciach przyczyniających się do rozwoju medycznej branży i właśnie dlatego szczególnie zadbaliśmy o innowacyjność tego wydarzenia wraz z naszym oficjalnym partnerem i producentem Hossa International.

Targi wyznaczające trendy w medycynie

Targi te w swoim celu mają promocję zdrowia, a także innowacyjnej technologii medycznej, na którą składają się różnego rodzaju narzędzia. Warto przy tym wiedzieć, że organizatorzy pokazów, które odbędą się od 6 do 8 września w Nadarzynie, przygotowali interesującą formułę prezentacji produktów oraz usług różnych firm z branży medycznej. Będą to kursy i szkolenia przy stoiskach wystawców, konsultacje i relacje lekarzy, czy prezentowane zabiegi z praktycznym użyciem danego sprzętu. Całe wydarzenie będzie miało charakter show ze sceną prezentacyjną, stoiskami firm, czy strefami naukowymi i relaksu.

Premiery produktów

Targi wystawiennicze w branży medycznej są bardzo potrzebne. Pokazuje to, iż medycyna jest bardzo otwarta na innowacje i przede wszystkim na ludzi. Tego typu wydarzenia mają bowiem charakter prezentacyjny i promocyjny – zdrowia, prawidłowego trybu życia i profilaktyki zdrowotnej. Bardzo ważne są również promocje różnego rodzaju produktów medycznych. Jedną z premier zaprezentujemy z nowej linii Proffsdent™ oraz nowoczesny laryngoskop z wymiennym światłowodem bez użycia narzędzi. Warto wiedzieć, że Medinstrument.pl, oferuje szeroki asortyment narzędzi stomatologicznych i z zakresu chirurgii twarzowo-szczękowej produkowanych według niemieckich technologii. Wśród oferowanych produktów można znaleźć precyzyjne kleszcze chirurgiczne, kleszcze ortodontyczne, akcesoria do koferdamu, strzykawki śródwięzadłowe, mikrochirurgiczne igłotrzymacze, miarki implantologiczne, periotomy, łyżki wyciskowe, narzędzia ortopedyczne, retraktory i haki potrzebne w zabiegach medycyny plastycznej, oraz  kilkadziesiąt innych wyrobów wykorzystywanych powszechnie w różnych dziedzinach medycyny.

Sprawdź nasze nowości na stoisku nr 138 w hali C.

Czy targi Warsaw Dental Medica Show są dla Ciebie?

Tego rodzaju wydarzenia dedykowane są dla bardzo szerokiego grona odbiorców. Mowa między innymi o środowisku lekarskim i farmaceutycznym, a także akademickim – wykładowcach uczelni medycznych oraz ich studentów. Ważnymi gośćmi są również inwestorzy, którzy chcą swoje środki finansowe przeznaczać na rozwój infrastruktury medycznej oraz różnego rodzaju właściciele klinik, prywatnych gabinetów, czy zarządców szpitali. Na targach Warsaw Dental Medica Show nie może zabraknąć również instytucji państwowych związanych z szeroko rozumianą medycyną, a także osób indywidualnych, które są zainteresowane tematem. Warto wiedzieć, że tego typu wydarzenia związane są również z organizowanymi panelami dyskusyjnymi i konferencjami naukowymi, w których udział wezmą lekarze, technicy, a także producenci oraz dystrybutorzy narzędzi medycznych. Medinstruments zadba o stronę merytoryczną prezentowanych produktów, ale i też Państwa komfort, oferując strefę relaksu, w której będą Państwo mogli napić się pysznej kawy oraz poczęstować się domowym ciastem.

Dlaczego warto wziąć udział w Warsaw Dental Medica Show 2018?

  • wydarzenie ma status międzynarodowego,
  • zapoznasz się z nowymi badaniami naukowymi z zakresu metodologii i technik zabiegowych,
  • poznasz najnowsze praktyki gabinetów stomatologicznych i medycyny estetycznej,
  • dowiesz się na czym polega cyfryzacja gabinetów lekarskich – szczególnie poznaj nową linię Proffsdent,
  • będziesz miał bezpośredni kontakt z dystrybutorami i producentami sprzętów medycznych,
  • poznasz prężnie rozwijającą się markę Medinstruments i jej szeroką ofertę handlową!

Do zobaczenia w Nadarzynie 6-8 wrzesień.2018,

Medinstruments.pl

Twój komfortowy sklep medyczny i oficjalny autoryzowany sklep produktów Hossa International.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz