Materiał Partnera

Awaria w trasie? Podpowiadamy, kogo wezwać na pomoc!

Awaria w trasie? Podpowiadamy, kogo wezwać na pomoc!

Niezależenie od tego, jak dobrze przygotujemy się do podróży, w drodze i tak może nam się zdarzyć poważna awaria lub stłuczka. Niestety, często usterki są na tyle duże, że nie da się ich naprawić samodzielnie. Co w takim razie zrobić, kiedy nasz samochód odmówi posłuszeństwa w połowie drogi między domem a celem podróży? Najlepiej jest zadzwonić po pracowników firmy Polhol Mocydlarz Całodobowa Pomoc Drogowa. Oni pomogą nam wyjść z każdej sytuacji.

Poważny problem

Każdy doświadczony kierowca wie, że nie wszystkie sytuacje na drodze da się przewidzieć. Nawet jeśli przed wyruszeniem w dalszą trasę oddamy nasz samochód na przegląd do mechanika, w drodze może nas zaskoczyć przykra niespodzianka. Samochód, tak jak każde inne urządzenie, czasem po prostu ulega awariom. Kiedy coś takiego nas spotka, nie panikujmy – jeśli awaria jest poważna, albo doszło do niej na autostradzie, gdzie sami nie możemy nic naprawić, po prostu zadzwońmy po pomoc drogową. Najlepiej sprawdzi się firma, która świadczy usługi przez całą dobę – dlatego już dziś warto zapisać sobie numer telefonu do przedsiębiorstwa Polhol Mocydlarz Całodobowa Pomoc Drogowa.

Nie tylko dla osobówek

Awaria na trasie zdarza się nie tylko samochodom osobowym. Jeszcze większy problem jest wtedy, kiedy niespodziewana usterka unieruchomi samochód dostawczy lub ciężarówkę. Tylko niektóre firmy zajmujące się pomocą drogową są w stanie coś zaradzić w takiej sytuacji. Na szczęście wspomniane wyżej przedsiębiorstwo Polhol Mocydlarz swoją ofertę kieruje także do kierowców cięższych pojazdów.

Technicznie jesteśmy w stanie zabrać i przetransportować każdy pojazd od motocykla do zestawu TIR z ładunkiem włącznie. Mamy wszystkie niezbędne uprawnienia i potrzebny sprzęt techniczny oznaczony zgodnie z prawem o ruchu drogowym, który służy do świadczenia tych usług. Do wykonania powyższego zadania firma zatrudnia 15 kierowców, mechaników i personel pomocniczy – podkreśla właściciel firmy.

Właśnie dzięki temu bogatemu wyposażeniu i doświadczonym pracownikom na pomoc przez całą dobę mogą liczyć także kierowcy ciężarówek.

Liczy się bezpieczeństwo

Pomoc drogowa musi być bezpieczna. Dlatego ważne, by firma, z której usług korzystamy, posiadała odpowiednie ubezpieczenie i certyfikaty potwierdzające jakość świadczonych przez nią usług. Przedsiębiorstwo Polhol Mocydlarz dba o to, by wszystko przebiegało bezpiecznie.

Firma Polhol i wszystkie pojazdy firmowe objęte są specjalistycznym ubezpieczeniem kontraktowym i deliktowym oraz ubezpieczeniem OC i AC. Posiadamy certyfikaty potwierdzające wysokie kwalifikacje firmy – podkreśla jeden z pracowników.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz