Artykuł sponsorowany

Autodetailing - czy wiesz, na czym polega? Clean and More Studio kosmetyki samochodowej

Autodetailing - czy wiesz, na czym polega? Clean and More Studio kosmetyki samochodowej

Autodetailing to zespół czynności, których celem jest kompleksowa renowacja, czyszczenie oraz zabezpieczenie karoserii samochodu, oraz jego elementów. Dzięki profesjonalnie wykonanej usłudze autodetailingu możliwe jest zwiększenie wartości samochodu, a także większe zainteresowanie potencjalnych kupców (jeżeli samochód jest przeznaczony na sprzedaż). W tym tekście dowiesz się, jakie prace wchodzą w zakres autodetailingu oraz jakie ma zalety! Poznaj Clean and More Studio kosmetyki samochodowej.

Autodetailing - czym właściwie jest? Co obejmuje?

Jak już wspomnieliśmy autodetailing obejmuje szereg czynności, których celem jest przywrócenie ładnego, nienagannego wyglądu wnętrza oraz karoserii samochodu. Mogą zostać poddane temu procesowi zarówno samochody nowe, jak i używane. Wbrew pozorom nowe pojazdy również mogą mieć drobne rysy oraz uszkodzenia lakieru, które autodetailing skutecznie usunie. Jeżeli chodzi o starsze pojazdy to zazwyczaj wymagają one nieco więcej pracy. W zakres czynności wykonywanych w ramach autodetailingu można zaliczyć:

  • odświeżanie lakieru

  • korekta lakieru

  • zabezpieczenie lakieru

  • zabezpieczenie felg

  • polerowanie lamp

  • czyszczenie wnętrza samochodu

  • impregnacja tapicerek samochodowych

  • czyszczenie dachów samochodowych, dywaników, elementów karoserii itp.

Jak widzisz autodetailing obejmuje sporo różnego rodzaju czynności. Każdy właściciel samochodu, który zainwestuje w tego typu usługę na pewno będzie zaskoczony efektem końcowym! Karoseria będzie błyszczeć, a przez kolejne miesiące na Twoim samochodzie nie będzie osadzał się kurz i pył - przekonasz się o tym!

Dlaczego warto wykonać autodetailing przed sprzedażą samochodu?

Jeżeli w najbliższym czasie planujesz sprzedać swój samochód, umów się wcześniej do zakładu, gdzie wykonują autodetailing. Jednym z nich jest firma Clean and More Studio kosmetyki samochodowej. W jej ofercie znajdziesz kompleksowe mycie pojazdów oraz wspomniany autodetailing. Tak przygotowany i wyczyszczony samochód przyciągnie znacznie większą ilość potencjalnych klientów, co więcej, jego wartość również wzrośnie. W końcu gruntownie wyczyszczony pojazd sprawi wrażenie zadbanego oraz estetycznego, na czym zależy wielu kupcom.

Musisz jednak pamiętać, aby oddać swój pojazd w ręce profesjonalistów, którzy mają doświadczenie i dysponują odpowiednim sprzętem. Tylko takie osoby będą w stanie wykonać kompleksowo powierzone zadanie, a Ty będziesz cieszył się niezwykłym wyglądem pojazdu przez długie lata! W trakcie profesjonalnie wykonanego autodetailingu możliwe jest skuteczne usunięcie rys, czy też drobnych wgnieceń!

Oddaj samochód w ręce specjalistów

Clean And More, studio kosmetyki samochodowej zlokalizowane w Tychach, specjalizuje się w usługach autodetailingu. Specjaliści nakładają wosk na karoserię, stosuje również powłoki ceramiczne lub folie, które pokrywają całe auto. Ręczna myjnia oferuje szeroki zakres zabiegów, które pomogą przywrócić pojazdowi jego pierwotny wygląd i blask. W ofercie można znaleźć szczegółowe mycie nadwozia, szyb i lamp, a także zabezpieczanie lakieru specjalnymi preparatami. Usługi autodetailingu obejmują również sprzątanie wnętrza pojazdu oraz pranie tapicerki samochodowej i dywaników.

Opracowanie:
Tychy, gen. Grota Roweckiego 8
tel. 794 125 444
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz