Artykuł sponsorowany

Auto-Detailing Kamil Knop: 3 powody, dla których warto skorzystać z usług autodetailingu z dojazdem do klienta

Auto-Detailing Kamil Knop: 3 powody, dla których warto skorzystać z usług autodetailingu z dojazdem do klienta

Codzienna eksploatacja aut sprawia, że ulegają zniszczeniom i zabrudzeniom. Autodetailing z dojazdem do klienta to szybki oraz skuteczny sposób na odświeżenie samochodu. Co obejmują usługi z tego zakresu oferowane przez firmę Auto-Detailing Kamil Knop? Dlaczego opłaca się skorzystać z usług autodetailingu z dojazdem do klienta? W poniższym artykule przedstawiamy 3 powody, dla których warto to zrobić.

Oszczędność czasu i wysiłku dla właścicieli aut

Mycie i czyszczenie samochodu to czasochłonne oraz męczące zajęcie. Trzeba dokładnie oczyścić wszystkie elementy samochodu (takie jak szyby, felgi, opony), zastosować specjalistyczne środki pielęgnacyjne i w razie potrzeby przeprowadzić dodatkowe zabiegi, takie jak np. korekta lakieru. Z usługami autodetailingu z dojazdem do klienta, oferowanymi przez firmę Auto-Detailing Kamil Knop w Potrzebowie, nie musisz już tracić swojego wolnego czasu na te męczące czynności. Fachowcy kompleksowo zadbają o Twoje auto, dzięki czemu możesz zająć się swoimi codziennymi obowiązkami. Firma oferuje swoje usługi na terenie całej Wielkopolski.

Poprawa wyglądu samochodu

Profesjonalne usługi autodetailingu z dojazdem do klienta to gwarancja perfekcyjnego wyglądu Twojego samochodu. Dzięki precyzyjnemu oczyszczeniu wszystkich elementów auta oraz zastosowaniu odpowiednich środków pielęgnacyjnych Twój samochód będzie lśnił jak nowy. To natomiast bezpośrednio przekłada się na zwiększenie wartości rynkowej pojazdu. Zadbany samochód to samochód, którego cena wzrasta. Dlatego, jeśli planujesz sprzedać swoje auto lub po prostu chcesz, aby zachowało ono jak największą wartość, regularne korzystanie z usług autodetailingu z dojazdem do klienta jest świetnym pomysłem.

Korekta i zabezpieczenie lakieru samochodu

Systematyczne mycie samochodu i odświeżanie lakieru to niezbędny element pielęgnacji każdego pojazdu. Usługa korekty lakieru samochodowego oferowana przez firmę Auto-Detailing Kamil Knop to zabieg polegający na usunięciu mikrouszkodzeń i zarysowań z lakieru samochodu. Może to obejmować usunięcie rys, drobnych zadrapań czy odprysków lakieru. Celem korekty lakieru jest przywrócenie samochodowi jego pierwotnego blasku i połysku oraz ochrona lakieru przed dalszymi uszkodzeniami. Proces ten wymaga dokładnego oczyszczenia karoserii z brudu i zanieczyszczeń, a następnie wypolerowania jej za pomocą odpowiednich past polerskich i padów. Po polerowaniu auta są zabezpieczane wysokiej jakości powłokami ceramicznymi Kuro i Shiro marki Tevo. Dodatkowo producent zapewnia instrukcje, jak dbać o poszczególne powłoki (szkło, metale, plastik czy lakierowane elementy) a klienci dostają zestaw broszurek na temat powłoki i kosmetyków użytych w pojeździe, gwarancję producenta oraz naklejkę z certyfikatem i logo firmy Tevo na szybę. Należy pamiętać, że korekta lakieru samochodowego to zabieg, który wymaga wiedzy, doświadczenia oraz specjalistycznych preparatów, dlatego najlepiej jest zlecić to zadanie profesjonalnej firmie, takiej jak Auto-Detailing Kamil Knop.

Oprócz kompleksowych usług autodetailingu z dojazdem do klienta firma Auto-Detailing przygotowała także ofertę sprzedaży produktów oraz akcesoriów do samodzielnego dbania o karoserię pojazdów. Dostępne są m.in. specjalistyczne polerki, oświetlenie do korekty, pasty polerskie, futro polerskie, pady polerskie, ścierki z mikrofibry, pędzelki detailingowe oraz gąbki i preparaty do mycia i wiele innych. Warto też wspomnieć, że fachowcy oferują wykonanie dezynfekcji środkami bezpiecznymi dla wszelkich materiałów wewnątrz pojazdu, a także dla niemowląt, które pozostawiają barierę ochrona zapobiegającą pojawieniu się jakichkolwiek bakterii przez ok. 21 dni.

Opracowanie:
Potrzebowo 62
tel. 782 916 935
Oceń artykuł (5)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz