Artykuł sponsorowany

Audyt Partner – doradztwo i wiarygodność

Audyt Partner – doradztwo i wiarygodność

Wiele firm szuka obecnie rzetelnej i fachowej pomocy w prowadzeniu biznesu. Kontrola oraz optymalizacja procesów odpowiedzialnych za funkcjonowanie firmy ma kluczowe znaczenie dla jej zrównoważonego rozwoju. Dlatego właśnie warto nawiązać współpracę z doświadczonym biurem audytorskim. A takie cechy z pewnością charakteryzują biuro Audyt Partner działające na terenie Łodzi.

Doświadczenie i profesjonalizm

Biuro Audytorskie Audyt Partner zostało założone w 2014 roku przez Panią Beatę Kucińską, która posiada uprawnienia biegłego rewidenta oraz biegłego sądowego z zakresu rachunkowości i księgowości. Szeroki zakres wiedzy oraz ogromne doświadczenie połączone z rekomendacją wielu współpracujących firm sprawia, że Audyt Partner jest idealnym wyborem dla firm szukających wsparcia w prowadzeniu biznesu.

Biuro Audyt Partner współpracuje zarówno z Klientami biznesowymi jak i instytucjami publicznymi działającymi na terenie Łodzi i okolic.

Cechą charakterystyczną świadczonych usług jest fachowość i profesjonalizm. Indywidualne podejście do każdego Klienta pozwala doskonale zrozumieć jego potrzeby i oczekiwania, a tym samym właściwie dobrać formę pomocy i wsparcia działań biznesowych. Zrozumienie i partnerskie podejście stanowi solidne fundamenty pod owocną współpracę.

Szeroki zakres usług

Ogromnym atutem firmy Audyt Partner jest szeroki zakres oferowanych usług.

Działania biura skupiają się przede wszystkim na:

  • usługach rewizyjnych i audytach,
  • usługach atestacyjnych,
  • usługach pokrewnych,
  • usługach doradczych i zarządczych.

W ramach usług rewizyjnych i audytorskich specjaliści z Audyt Partner wykonują badania oraz przeglądy sprawozdań finansowych. Dzięki temu Klienci uzyskują jasną informację na temat zgodności sprawozdania finansowego z obowiązującymi zasadami rachunkowości. Specjaliści z Audyt Partner weryfikują także rzetelność i przejrzystość sprawozdania pod kątem przedstawienia sytuacji majątkowej firmy. To przyczynia się do poprawy wizerunku w oczach potencjalnych inwestorów.

Firma Audyt Partner świadczy również usługi atestacyjne, które wynikają z regulacji Kodeksu Spółek Handlowych. Możemy do nich zaliczyć weryfikację planów przekształcenia oraz wycenę wkładów niepieniężnych.

W ramach usług „pokrewnych” realizowane są wyceny praw niematerialnych i prawnych, przedsiębiorstw oraz know-how. Dosyć istotna jest także pomoc w sporządzaniu oraz ocenie przyjętych zasad rachunkowości. Wiele firm korzysta również z doradztwa w zakresie księgowości i rachunkowości oraz pomocy w opracowaniu dokumentacji podatkowych.

Firma Audyt Partner posiada również duże doświadczenie w usługach doradczych i zarządczych. Wspiera Klientów w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim. Doradza w kwestiach prawnych, podatkowych oraz gospodarczych. Świadczy pomoc w kwestiach związanych z zarządzaniem strategicznym oraz zarządzaniem ryzykiem.

Firma Audyt Partner współpracuje z przedsiębiorstwami w różnych formach organizacyjno-prawnych, które funkcjonują w rozmaitych sektorach i branżach gospodarki. Kompleksowe usługi audytorskie obejmują zarówno spółki cywilne, podmioty prawa handlowego, a także osoby prowadzące działalność gospodarczą.

Profesjonalizm oraz poszukiwanie optymalnych rozwiązań to wspólny mianownik, który definiuje usługi świadczone przez firmę Audyt Partner.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz