Materiał Partnera

Asekuracja pracy na wysokościach – współpraca z firmą TRACTEL!

Asekuracja pracy na wysokościach – współpraca z firmą TRACTEL!

Obecnie w wielu branżach prace na wysokości stały się bardzo istotne. Mowa między innymi o budownictwie, energetyce, czy nawet o usługach sprzątających. To właśnie firmy działające między innymi w tych sektorach gospodarczych, muszą wykorzystywać do swoich złożonych działań innowacyjne i przede wszystkim zapewniające bezpieczeństwo sprzęty asekuracyjne. Najlepszymi na rynku wyróżnia się firma producencka TRACTEL! 

Sprzęt asekuracyjny od grupy TRACTEL!

Grupa TRACTEL to obecnie jeden z najlepszych na świecie producentów i dostawców uniwersalnych wciągników linowych, które są oferowane pod unikalną nazwą TIRFOR i TIRAK. Warto jednak przy tym wiedzieć, że zakres handlowy i wytwórczy tego przedsiębiorstwa, jest znacznie szerszy. Firma TRACTEL oferuje bowiem całą gammę sprzętów asekuracyjnych do prac wysokościowych, które wykorzystywane są dzisiaj w energetyce, budownictwie, branży telekomunikacyjnej, utrzymania czystości elewacji, czy też w ratownictwie górskim. Katalogowa oferta jednego z najlepszych światowych producentów dziedzinowych, składa się między innymi na: szelki bezpieczeństwa Ladytrac (dla kobiet), szelki techniczne Comfort Elestrac (pasy z kontrolowanym wydłużeniem, alpinistyczne pasy udowe), akcesoria i kamizelki, stałe urządzenia asekuracji poziomej systemu FABA, elastyczne taśmy z amortyzatorem, urządzenia samozaciskowe przesuwne do lin stalowych, linki regulowane, zatrzaski aluminiowe, dwulinowe systemy asekuracyjne Travsafe, tymczasowe punkty kotwicze, ręczne urządzenia do schodzenia w dół Derope, czy na hełmy specjalistyczne.

Z pełną listą produktową grupy TRACTEL warto zapoznać się na jej nowoczesnej stronie internetowej, z licznymi opisami oraz zdjęciami produktów.

Sprzedaż lub wynajem

Warto wiedzieć, że szeroko wyspecjalizowana grupa TRACTEL, która zdobyła przewagę konkurencyjną w branży na całym świecie, swój sukces zawdzięcza dwom modelom prowadzenia biznesu. Mowa zarówno o sprzedaży produktów z działów: „Podnoszenia i manipulacji”, „Pomiarów i kontroli obciążeń”, „Dostępu tymczasowego i stałego”, „Asekuracji pracy na wysokościach”, jaki i o ich wynajmie. Przedsiębiorstwo to oferuje bowiem m.in. wypożyczenie supernowoczesnych zawieszonych platform roboczych, systemów do podnoszenia i przemieszczania materiałów, systemów zabezpieczających przed upadkiem z wysokości, czy urządzeń do pomiaru i kontroli obciążeń. Każdy klient indywidualny oraz biznesowy może liczyć również na pełne doradztwo techniczne!

Warto wiedzieć: Grupa TRACTEL obecnie jest czołowym dostawcą zabezpieczeń do prac na dużych wysokościach, a jej wyroby charakteryzują się najwyższymi z możliwych parametrów użytkowych. Produkty i urządzenia są szczegółowo testowane laboratoryjnie oraz terenowo, co potwierdzane jest odpowiednimi certyfikatami. Wyroby TRACTEL spełniają wszystkie normy PL, EN, czy DIN (bardzo restrykcyjny system normalizacyjny niemieckiego urzędu).

Opracowanie:
Warszawa, Bysławska 82
tel. 22 616 42 44
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz