Materiał Partnera

Aranżacje świetle w budynkach

Aranżacje świetle w budynkach

Światło dekoracyjne stało się dzisiaj tak modne, jak między innymi kamień naturalny czy szkło budowlane. Te trzy komponenty idealnie ze sobą współgrają, co pozwala na uzyskanie niepowtarzalnych wnętrz. Dekoracje oświetleniowe LED pozwalają na przygotowywanie niezliczonych aranżacji, które świetnie sprawdzają się zarówno w budynkach publicznych, mieszkalnych, jak i pracowniczych.

Niepowtarzalny klimat

Aranżacje świetlne LED świetnie komponują się z kamieniami naturalnymi, drewnem, ceramiką, a także z wykończeniem tynkowym. To dlatego wykorzystywane są one dzisiaj, jako podświetlenie obrazów, rzeźb, ścian dekoracyjnych, czy karniszy. Warto przy tym wiedzieć, że oświetlenie LED pozwala na niemalże dowolne modelowanie wiązek świetlnych, co pozwala na stosowanie tego typu technologii w bardzo interesujący sposób – np. oczka LED przy schodach, czy podłużne lampki instalowane przy krawędziach ścian lub jako obramowanie sufitów.

Nowoczesne lampki LED z niezwykłymi oprawami.

Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem w swoich wnętrzach, domu czy też w budynku swojej firmy, nowoczesnego systemu oświetlenia dekoracyjnego led, zwróć się o pomoc do profesjonalnych producentów oraz wizjonerów światła LED w pięknej oprawie. Jedną z nich, wyróżniającą się niepowtarzalnymi pomysłami zachwycającymi każdego, jest Future Led Design Sp. z o.o. Wśród produktów można znaleźć lampki LED wykonane z obudowy z aluminium anodowanego lub kamienia polerowanego. Dodatkowo każda z lampek oprawiona jest szkłem akrylowym- występującym w trzech niezwykłych seriach. Każda lampka występuje w trzech różnych kształtach, emitujące różne kolory światła – od białego zimnego, przez niebieskie i zielone, po limonkowe  lub różowe.

Oszczędność energetyczna 

Korzystając z usług profesjonalnych producentów oświetlenia dekoracyjnego led, uzyskamy nie tylko ciekawe wykończenia wnętrz w stylu klasycznym, rustykalnym, skandynawskim, wiejskim, nowoczesnym, art deco, czy minimalistycznym. Aranżacje świetlne LED wyróżniają się również wysokim poziomem energooszczędności, na poziomie 80% niższym niż w przypadku standardowego systemy oświetleniowego. To dlatego warto stosować tego typu rozwiązania w pomieszczeniach, w których bardzo często dochodzi na włączenia i wyłączania światła – przedpokoje, kuchnie, łazienki, a także hole obiektów publicznych.

Hurtownie, Projektanci wnętrz, producenci schodów.

Firma Future LED Design współpracuje z wieloma dostawcami oświetleń ledowych tj: LUNA, ONELED, Koszałka, MORS, ELMAX, SAGA i wielu innych. Prowadzona jest szeroka sprzedaż internetowa allegro oraz Ebay. Rozwijając rynek i własny potencjał nawiązaliśmy współpracę z dystrybutorami na rynek niemiecki, szwedzki i angielski. W między czasie zacisnęliśmy relację z projektantami wnętrz oraz producentami schodów, kierując naszą ofertę w stronę kompleksowego rozwiązania. Zakupując projekt własnego domu/ biura lub zaopatrując się u producenta schodów, otrzymujesz kompleksowe rozwiązanie nie musząc szukać osobno oświetlenia wnętrz. Wszystko z integrowane i dopasowane dla Ciebie.

Opracowanie:
Kaliska Kościerskie 93B
tel. 791 210 900
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz