Materiał Partnera

Aranżacja przestrzeni parków z ławkami miejskimi Fiemar

Aranżacja przestrzeni parków z ławkami miejskimi Fiemar

Miasta to nie tylko skupiska biur, przedsiębiorstw i wielkich centrów handlowych. Mieszkającym w nich ludziom potrzebne są też miejsca, gdzie przyjemnie spędzą wolny czas – deptaki, skwery, rynki starych miast, parki to też nieodłączna część przestrzeni miejskiej. Jednak aby spełniały one swoją funkcję, muszą zostać odpowiednio urządzone. Tu doskonale sprawdzą się meble żeliwne i stalowe Fiemar.

Producent ławek miejskich

Położona w Niepołomicach firma Fiemar zajmuje się produkcją mebli ogrodowych z żeliwa i stali oraz elementów małej architektury. Specjalizacją przedsiębiorstwa są ławki miejskie oraz komplety przeznaczone do użycia w ogrodzie.

Wysoką jakość produktów gwarantuje materiał wykorzystywany do ich wyrobu oraz sam sposób wykonania. Firma Fiemar wykorzystuje żeliwo oraz stale, które łączy z drewnem, co pozwala otrzymać niepowtarzalny efekt o wysokich walorach estetycznych. Żeliwne meble ogrodowe i ławki parkowe są wytrzymałe, a dzięki powłoce wykonanej farbami proszkowymi również odporne na działanie czynników atmosferycznych i korozji. Meble stalowe to tańsza alternatywa, ale nietracąca na jakości. Niewątpliwym atutem jest też tu bogate wzornictwo mebli – w ofercie producenta ławek stalowych znajdziemy zarówno, klasyczne modele, jak i te nowoczesne.

Dlaczego warto wybrać meble ogrodowe firmy Fiemar? Obok wymienionych już zalet ich cechą jest też łatwy montaż. Wszystkie produkty dostarczane są w gotowych zestawach, w których znajdują się wszystkie śruby potrzebne do połączenia elementów konstrukcji.

Uzupełnienie oferty producenta ogrodowych mebli stalowych i żeliwnych są elementy małej architektury. W tej kategorii mieszczą się kosze na śmieci przystosowane do montowania na zewnątrz wraz z daszkami, barierki ochronne – przydatne podczas imprez organizowanych w plenerze – czy stojaki na rowery.

Zastosowanie mebli Fiemar

Choć Fiemar jest głównie producentem ławek miejskich, jego produkty znajdują szerokie zastosowanie. Meble żeliwne i stalowe wykorzystywane są przede wszystkim w szeroko rozumianej przestrzeni miejskiej. Liczne instytucje publiczne czy firmy wykorzystują je do aranżacji otoczenia swoich siedzib. W tej roli wykorzystywane są nie tylko ławki parkowe, ale również komplety mebli. Te cieszą się ogromną popularnością w parkach, gdzie urządza się pikniki. Dzięki swym walorom jednak równie świetnie sprawdzają się w ogródkach restauracji czy prywatnych ogrodach.

Meble Fiemar Tworzone są z myślą o umieszczeniu na zewnątrz, dlatego tez ich kolorystyka i sposób wykonania pozwalają stworzyć harmonijną kompozycję mebli ogrodowych z otaczającą je roślinnością.

Opracowanie:
Niepołomice, Trudna 12
tel. 501 176 549
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz