Materiał Partnera

Amore – pizzeria z sercem

Amore – pizzeria z sercem

Dobre jedzenie to przyjemność, której mało kto potrafi sobie odmówić. Szczególnie jeśli to jedzenie przygotowuje ktoś inny – jakaś restauracja znana z pysznych potraw. Taka właśnie jest pizzeria Amore. W jej menu znajdują się apetyczne dania, wśród których każdy znajdzie coś odpowiadającego jego podniebieniu, a do tego tez atrakcyjne promocje, z których warto korzystać.

Karta dań

Menu restauracji Amore jest niezwykle bogate. Znaleźć w nim można kilkadziesiąt rodzajów pizzy – w różnych połączeniach składników. Jest pizza wegetariańska, hawajska – dla amatorów smaków słodko-słonych. Są opcje bardziej lub mniej klasyczne – od tradycyjnej Margaritty po turecką z dodatkiem mięsa kebab.

Pizza w ofercie Amore dostępna jest w czterech rozmiarach, z których najmniejsza ma 23 cm, następna 28 cm, 40 cm do największej, której średnica mierzy 60 cm. Pozwala to idealnie dobrać wielkość pizzy do liczby osób, które będą ją jadły. Klienci mają też możliwość wybrania dodatków do pizzy, takich jak warzywa, czy sery, które zostaną umieszczone na pizzy wraz z podstawowymi składnikami.

Inną grupą produktów Amore są dania typu fast food, gdzie znajdziemy szeroki wybór burgerów, oraz dania typu kebab w kilkunastu różnych zestawach.

Wśród dań obiadowych podawane są tradycyjne potrawy, jak kotlety schabowe i de Voillaie, ale są też i te bardziej wyszukane, na przykład polędwica wieprzowa w sosie kurkowym. W zestawach podawane są ziemniaki, frytki i ryż – do wyboru według upodobań klientów. Amore oferuje również dania obiadowe rybne: dorsza saute, mirunę panierowaną, solę na maśle. Równie atrakcyjny jest wybór makaronów, dostępnych jest bowiem kilkanaście dań. Ofertę uzupełniają propozycje risotto.

W menu Amore nie mogło zabraknąć potraw takich jak sałatki, których bogaty wybór oferuje restauracja. Podobnie zupy – one również są podawane. Do wyboru mamy flaki wołowe, zupę węgierską, parmeńską z brokułem oraz zupę chińską.

Bogatą ofertę Amore zamykają dania z grilla. Wśród nich znajdują się filety drobiowe przyrządzane na kilka sposobów, karkówka oraz polędwica.

Organizacja imprez i catering

Działalność Amore wykracza poza obręb jej lokalu. Restauracja prowadzi catering obiadów dla firm, które dostarcza. Możliwy jest też dowóz pizzy do domu zamawiającego. W tym przypadku Amore oferuje też atrakcyjne promocje dla swoich klientów – do zamówień o wartości powyżej 40 zł dodawany jest litr soku, a każda duża pizza o średnicy  60 cm otrzymuje gratis dwa wybrane sosy.

Amore zajmuje się również organizacja imprez okolicznościowych – w lokalu oraz poza nim.

Opracowanie:
Zaniemyśl, Poznańska 29
tel. 61 285 79 26
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz