Materiał Partnera

Akademia Malucha Słoneczny Kąt – wyjątkowy żłobek niepubliczny w Krakowie

Akademia Malucha Słoneczny Kąt – wyjątkowy żłobek niepubliczny w Krakowie

Jesteś rodzicem małego dziecka i szukasz dla niego odpowiedniego żłobka? Akademia Malucha Słoneczny Kąt to właśnie miejsce, którego szukasz. Każde dziecko będzie miało zapewnioną  profesjonalną opiekę zgodną ze swoimi indywidualnymi potrzebami. Dziecko może brać udział w różnego rodzaju zajęciach dodatkowych, które wspomagają rozwój. Zawsze staramy się spełniać prośby rodziców dotyczące opieki nad dzieckiem.

Indywidualne podejście

Dla rodziców dzieci to największy skarb i w Akademii Malucha Słoneczny Kąt doskonale to rozumiemy. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić jego potrzeby. Najmłodsi potrzebują 100% zainteresowania i uwagi, dlatego nie tworzymy dużych grup. W naszej placówce zawsze na 5-cioro dzieci przypada co najmniej jeden wychowawca. Wszystkie czynności takie jak przewijanie, spanie czy nocnikowanie dostosowujemy do indywidualnych potrzeb dziecka. Staramy się również w miarę możliwości dopasowywać pory posiłków.

Dziecko najlepiej znają jego rodzice, dlatego przy zapisie dziecka przeprowadzamy bardzo szczegółowy wywiad, który pozwala nam zdobyć wiedzę potrzebną do zapewnienia jak najlepszej opieki naszemu nowemu podopiecznemu. Rodzice mogą przyprowadzić i odbierać dziecko w odpowiadających im godzinach. Akademia Malucha jest czynna od 6.30 do 18.00, a w razie potrzeby również w innych porach.

Świetnie wykształcona i doświadczona kadra

Opieka nad dzieckiem to bardzo wymagające zadanie i nie każdy jest w stanie mu sprostać. W Akademii Malucha Słoneczny Kąt pracują doświadczone osoby z wykształceniem pedagogicznym, które mają znakomite podejście do najmłodszych. Wysokie kwalifikacje i doświadczenie naszej kadry w opiece nad najmłodszymi pozwalają zapewnić dzieciom znakomite warunki rozwoju. Doskonale znamy potrzeby naszych podopiecznych, a praca z nimi to dla nas wielka radość i przyjemność. Wszystkie osoby sprawujące opiekę nad dziećmi w naszym żłobku zawsze starają się zapewnić jak najlepszą opiekę wszystkim podopiecznym.

Szeroki wachlarz zajęć dla dzieci

Małe dzieci mają bardzo chłonne umysły i są niezwykle aktywne. Naszym podopiecznym zapewniamy szereg zajęć dodatkowych, a w pracy z dziećmi wykorzystujemy nowoczesne metody kładące nacisk na rozwój twórczego myślenia oraz rozwój intelektualny i fizyczny dziecka. W ramach zajęć dodatkowych proponujemy:

  • naukę języka angielskiego,
  • zajęcia plastyczne,
  • zajęcia taneczne,
  • dogoterapie,
  • kurs pierwszej pomocy przedmedycznej.

Nasi podopieczni mogą również skorzystać z konsultacji z psychologiem, pedagogiem oraz logopedą. Dodatkowo w Akademii Malucha Słoneczny Kąt prowadzimy popołudniowe zajęcia dla przedszkolaków.

Wszystkie dzieci znajdujące się pod naszą opieką mają zapewnione najlepsze warunki do rozwoju intelektualnego i fizycznego, a także bezpieczeństwo i zaspokojenie potrzeb.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz