Artykuł sponsorowany

Ajar – kompleksowe mycie i czyszczenie wnętrza samochodów

Ajar – kompleksowe mycie i czyszczenie wnętrza samochodów

Wnętrze Twojego samochodu jest mocno zaniedbane i wymaga gruntownych porządków? Nie masz czasu, aby to zrobić samodzielnie? A może podjąłeś już próby czyszczenia, ale nie przynoszą oczekiwanych efektów? W każdej z tych sytuacji polecamy skorzystać z usług cenionej myjni samochodowej Ajar. Pracują tam wykwalifikowani pracownicy, którzy w ciągu kilku godzin umyją, wypolerują i odświeżą Twój pojazd!

Mycie karoserii samochodowej z zastosowaniem najwyższej jakości preparatów!

Karoseria samochodowa narażona jest na różnego rodzaju zabrudzenia – w znacznie większym stopniu niż wnętrze pojazdu. Dlatego też mycie samą wodą zazwyczaj nie wystarcza i konieczne jest zastosowanie myjek ciśnieniowych, parowych oraz specjalistycznych środków czyszczących. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę auto-myjnia Ajar, której właścicielką jest Joanna Rembelska. Oddając samochód w ręce tego zakładu – otrzymasz wyczyszczone, wypolerowane, wysuszone auto – gotowe do dalszej eksploatacji!

Zastosowanie najwyższej jakości preparatów do mycia pozwala na pozbycie się wszelkich – nawet trudno zmywalnych zabrudzeń, bez konieczności tarcia, a tym samym naruszania powłoki lakieru samochodowego!

To jeszcze nie wszystko!

Oddając pojazd w ręce firmy Ajar – możesz również liczyć na mycie i polerowanie aluminiowych felg, polerowanie lakieru samochodowego i woskowanie. Celem tych zabiegów jest nadanie połysku oraz wytworzenie powłoki ochronnej, zapobiegającej przyczepianiu się kurzu oraz zwiększenie odporności na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, w tym deszczu oraz gradu!

Przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesnymi odkurzaczami i skutecznymi preparatami do tapicerek, dzięki czemu zajmą się także wyczyszczeniem wnętrza samochodu. Nie ważne, czy Twój pojazd wyposażony jest w tapicerkę welurową, czy też skórzaną – zajmą się każdą, dostosowując środki czyszczące do rodzaju materiału!

Z usług zakładu Ajar, którego siedziba mieści się w miejscowości Radzymin, mogą korzystać klienci indywidualni oraz firmy!

Opracowanie:
Radzymin, Wołomińska 20b
tel. 509 379 459
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz