Materiał Partnera

Agroturystyka nad jeziorem? Zarezerwuj pobyt „U Sławka”!

Agroturystyka nad jeziorem? Zarezerwuj pobyt „U Sławka”!

Wypoczynek nad jeziorem to dobry pomysł na ucieczkę od zgiełku miasta zarówno latem, jak i zimą. W okresie wakacyjnym akweny stają się atrakcyjne po to, by odpoczywać na świeżym powietrzu oraz w wodzie. Zimą zaś pobyt w ośrodkach położonych nad jeziorami jest idealną formą leniwego wypoczynku, który można zorganizować w okresie świątecznym lub w ferie zimowe. Gdzie zaś warto się udać niezależnie od pogody, pory roku i długości planowanych wczasów? Polecamy Gospodarstwo Agroturystyczne U SŁAWKA, gdzie tanio można zażyć relaksu.

Wyjątkowa lokalizacja

Gospodarstwo Agroturystyczne U SŁAWKA słynie przede wszystkim z wyjątkowej lokalizacji. Położone jest ono bowiem nad przepięknym polodowcowym Jeziorem Powidzkim, które jest największym tego typu akwenem w całym województwie wielkopolskim. Warto przy tym wspomnieć, że jego woda zaliczana jest do najwyższej I klasy. Kąpiel w takim jeziorze to zatem czysta przyjemność. Ponadto warto również docenić położenie Jeziora na mapie Wielkopolski. Spędzanie nad nim czasu, można połączyć z krótką wizytą w Koninie czy też Gnieźnie. Gospodarstwo Agroturystyczne U SŁAWKA gwarantuje świetną bazę wypadową do bliższego i dalszego zwiedzania regionu.

Sama lokalizacja ośrodka także warta jest uwagi. Gospodarstwo to położone jest niedaleko plaży oraz centrum Powidza. W okolicy znaleźć można wiele sklepów, aptek, a nawet biuro czarteru jachtów tych bardziej klasycznych oraz nowoczesnych. Nie oznacza to jednak tego, iż w miejscu tym nie znajdziemy ciszy. Wręcz przeciwnie, spokojny zakątek miasta i piękny ogród wypoczynkowy to zalety Gospodarstwa Agroturystycznego U SŁAWKA. Jest ono również świetnym rozwiązaniem dla osób kochających aktywny wypoczynek. Blisko znaleźć można też boiska, stadninę koni oraz wypożyczalnie sprzętu wodnego, od kajaków począwszy, na łódkach kończąc. Dużą lokalną atrakcją jest też podróż kolejką wąskotorową.

Wszystko, czego potrzeba na wczasach…

W Gospodarstwie Agroturystycznym U SŁAWKA jest wszystko, czego potrzeba na wczasach. Pokoje mieszczą od dwóch do trzech osób i posiadają odrębne łazienki. Ośrodek jest przygotowany na przyjęcie gości wymagających pełnego wyżywienia. Skosztować można wtedy m.in. ryb z Jeziora Powidzkiego, wśród których popularna jest Sieja z rodziny łososiowatych. Może ona być podana również w formie grillowanej wraz z pieczonymi z ogniska ziemniakami. Na Gospodarstwie U SŁAWKA wieczorne biesiady są bowiem bardzo często organizowane.

Świetna infrastruktura regionu oraz samego ośrodka, które posiada też własny parking czy plac zabaw, przyciąga rodziny z dziećmi – i czworonogami – seniorów, młodzież, a także zorganizowane grupy. Gospodarstwo Agroturystyczne U SŁAWKA zaprasza do współpracy zielone szkoły czy organizatorów kolonii sportowych. Pobyt w Powidzu to bardzo dobry pomysł, również ze względu na niebywale atrakcyjne ceny. 

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz