Materiał Partnera

Agnieszka Gierach-Zieja Ubezpieczenie na Życie – wygodny start w dorosłość

Agnieszka Gierach-Zieja Ubezpieczenie na Życie – wygodny start w dorosłość

Narodziny dziecka wiążą się z licznymi wydatkami, które w miarę wzrastania pociechy wcale nie maleją. Warto pomyśleć o zabezpieczeniu jego przyszłości i zapewnić mu wygodny finansowy start w dorosłe życie. W oszczędzaniu pieniędzy najważniejsza jest systematyczność, dlatego dobrym rozwiązaniem może być skorzystanie z programów oszczędnościowo-ochronnych. W wyborze najdogodniejszego sposobu doradzi Ci doświadczony agent ubezpieczeniowy Agnieszka Gierach-Zieja.

Dlaczego tak ważne jest oszczędzanie na przyszłość dziecka? 

Opieka i wychowywanie dziecka to ogromna radość i przyjemność, ale także wymaga niemałego wkładu finansowego. Chociaż w Polsce edukacja jest bezpłatna, to dodatkowe koszty związane z zakupem przyborów szkolnych i niektórych podręczników mogą znacznie uszczuplić rodzinny budżet. W natłoku finansowych zobowiązań trudno jest zadbać o regularne oszczędzanie na przyszłość dziecka. Gdy pociecha jest mała, a jego dorosłość wydaje się bardzo odległa, rodzice skupiają się zwykle na  bieżących potrzebach. 

Osiągnięcie przez dziecko pełnoletniości najczęściej nie wiąże się z jego pełnym usamodzielnieniem finansowym. Chociaż uczelnie w Polsce nie są płatne, to podjęcie studiów wiąże się zwykle z wyjazdem potomka do innego miasta. Natłok zajęć utrudnia podjęcie pracy zarobkowej i dziecko wciąż jest zależne finansowo od rodziców. Znacznym ułatwieniem są programy oszczędnościowo-ochronne. Agent ubezpieczeniowy Agnieszka Gierach-Zieja od lat doradza rodzicom, jak zabezpieczyć przyszłość finansową dziecka. 

Jak inwestować w przyszłość dziecka? 

Na polskim rynku dostępnych jest wiele programów oszczędnościowo-ochronnych, które ułatwiają rodzicom oszczędzanie. Umowa zawierana jest zwykle na kilka lat i polega na comiesięcznych wpłatach kwoty określonej w warunkach umowy. Zgromadzone środki wypłacane są jednorazowo bądź w kilku ratach po osiągnięciu przez dziecko odpowiedniego wieku lub w przypadku szczególnych wydarzeń, takich jak jego ślub itp. To także zabezpieczenie przyszłości młodego człowieka w przypadku poważnego uszczerbku na zdrowiu bądź choroby rodzica. 

Kto może pomóc? 

Agnieszka Gierach-Zieja od 12 lat zajmuje się doradzaniem najkorzystniejszych ubezpieczeń. Założona przez nią firma Ubezpieczenie na Życie pomogła już wielu rodzicom w zabezpieczeniu przyszłości dzieci. Wieloletnie doświadczenie w branży finansowej i staranność w wykonywaniu zawodu pozwalają na dopasowanie kompleksowej oferty do potrzeb każdego interesanta. Zadowoleni z jej usług klienci chętnie dzielą się swoimi pozytywnymi opiniami, a współpracownicy chwalą jej doświadczenie i profesjonalizm. Korzystając z usług Agnieszki Gierach-Ziei, możesz być spokojny o finansowy start w dorosłość Twojego dziecka.
Opracowanie:
Nowe Grocholice, Waryńskiego 60B
tel. 781 779 360
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz