Materiał Partnera

Afrodyzjaki – czym są i jak je stosować?

Afrodyzjaki – czym są i jak je stosować?

Od lat znane są przeróżne sposoby na zwiększenie namiętności i współżycia. Już w XV wieku wykorzystywano produkty spożywcze do napędzania popędu seksualnego. Popularne wtedy czarownice przygotowywały również przeróżne mikstury mające wyzwolić w partnerach pożądanie. Rzucano czary, dzięki którym partner miał mieć zwiększone libido. Współcześnie znanych jest dużo specyfików uznawanych za afrodyzjaki. Poznaj te najpopularniejsze, które wzniecą ogień pożądania w twoim łóżku.

Czym są afrodyzjaki?

Brak popędu seksualnego może stwarzać problemy w związku dwojga ludzi. Co w sytuacji, kiedy libido spada, a partner chciałby poczuć żądze namiętności? Warto skorzystać z afrodyzjaków. Czym są? Afrodyzjaki to znane od wielu lat substancje, uważane za sposób na zwiększenie popędu płciowego lub potencji. Zwykle oddziaływają one bezpośrednio lub pośrednio na przewodnictwo dopaminergiczne. Czasami również zmieniają poziom hormonów płciowych w organizmie. Już w średniowieczu korzystano z różnych sposobów mających napędzać popęd seksualny. W tamtych czasach to czarownice przygotowywały mikstury lub serwowały chętnym produkty spożywcze, które wzmagały podniecenie. Przez setki lat korzystali z nich królowie, cesarzowie oraz ich partnerki. Współcześnie nie trzeba już korzystać z usług magicznych. Afrodyzjaki dostępne są na wyciągnięcie ręki. Często są to zwykłe pokarmy i napoje jak szampan, owoce morza czy morele. Jednakże bywają sytuacje, w których to nie wystarczy. Warto wtedy skorzystać z afrodyzjaków w kroplach dostępnych np. w drogerii intymnej hipa.pl.

Hiszpańska mucha – poznaj najpopularniejszy afrodyzjak

Ogromne, pozytywne zaskoczenie w sypialni może wzbudzać hiszpańska mucha. Afrodyzjak, który współcześnie uznawany jest za najlepszy seks eliksir wszechczasów. Nazwa hiszpańska mucha pochodzi od błędnie nazywanego chrząszcza, z którego wytwarzane były afrodyzjaki. W rzeczywistości owad jest gatunku pryszczela lekarskiego, a swoje powodzenie erotyczne zawdzięcza zawartości katandryny w swoim składzie. Naukowcy uznali substancję za niezwykle silny afrodyzjak, jednakże udowodniono jego toksyczne właściwości. Używanie katandryny do produkcji afrodyzjaków zostało zakazane. Jednakże współcześni naukowcy opracowali zamienniki, których działanie jest równie skuteczne. Kropelki sprzedawane pod nazwą hiszpańskiej muchy są całkowicie bezpieczne dla organizmu. Już niewielka dawka tego specyfiku sprawi, że doznania erotyczne będą pełne namiętności, pożądanie zostanie wyzwolone, a libido podskoczy w górę.

Opracowanie:
Raszyn, Lotnicza 91
tel. 506 842 128
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz