Artykuł sponsorowany

ABC Papier – pełne wyposażenie Twojego biura

ABC Papier – pełne wyposażenie Twojego biura

Każde biuro powinno być wyposażone w sprawdzone sprzęty i najlepsze artykuły biurowe, które ułatwią organizację, a także zapewnią komfort. Praca siedząca może niekorzystnie wpływać na organizm człowieka, dlatego tak ważne jest zaopatrzenie gabinetu w ergonomiczne akcesoria. Jeśli urządzasz biuro i szukasz dobrych produktów w przystępnych cenach, oferta hurtowni ABC Papier sprosta Twoim oczekiwaniom.

Ergonomiczne fotele biurowe to podstawa

Podczas kompletowania wyposażenia biura najważniejsze jest zapewnienie pracownikowi odpowiedniego fotela, który odciąży jego kręgosłup i wesprze poprawną postawę. W ofercie hurtowni ABC Papier znajdziesz szeroki wybór foteli biurowych, które zwiększą komfort pracy. Należy zwrócić uwagę na ich pięcioramienną podstawę, dzięki której siedzisko będzie stabilne i zminimalizuje ryzyko ewentualnych urazów. Regulacja wysokości umożliwi każdemu pracownikowi dopasowanie fotela do swojego wzrostu i indywidualnych preferencji, a wygodne podłokietniki ustabilizują i odciążą dłonie. 

Fotele biurowe znajdujące się w ofercie hurtowni ABC Papier posiadają anatomiczne oparcia, które idealnie dopasowują się do kształtu pleców, odciążają mięśnie utrzymujące postawę oraz pozwalają na zachowanie krzywizn kręgosłupa. Masz również możliwość doboru materiału w zależności od charakteru pracy. Obicia wykonane z ekoskóry są najbardziej higieniczne i łatwo się czyszczą. Jeśli potrzebujesz łatwiejszego odprowadzania ciepła, materiałowe siedziska będą idealne. W ofercie znajdziesz także fotele tapicerowane tkaniną z atestem trudnopalności. 

Szeroki wybór artykułów biurowych

Firma ABC Papier od ponad dwudziestu lat zaopatruje największych przedsiębiorców i instytucje na terenie województwa lubelskiego w niezbędny sprzęt – urządzenia biurowe, produkty konferencyjne, clipboardy, akcesoria komputerowe, a także wiele artykułów biurowych ułatwiających codzienną organizację pracy. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że w ofercie hurtowni znajdziesz sprawdzony towar najwyższej jakości.

Jak przekonuje pracownik firmy ABC Papier: 

 – Pozycję lidera na lubelskim rynku artykułów biurowych i papierniczych zawdzięczamy przede wszystkim naszej polityce jakości. Posiadamy największy wybór towarów przodujących producentów w konkurencyjnych cenach. Doradzamy naszym Klientom, jak zoptymalizować wydatki i zaoszczędzić pieniądze. Reklamacje rozpatrujemy od ręki, a towar dowozimy gratis. U nas możesz zrobić zakupy on-line, telefonicznie, złożyć zamówienie u mobilnego doradcy, a także jesteś zawsze mile widziany w naszej siedzibie bądź sklepie. 

Wszystko, czego potrzebujesz, by wyposażyć biuro, zakupisz w jednym miejscu, dzięki temu przez cały proces przejdziesz szybko i wygodnie. Decydując się na zakup produktów w hurtowni ABC Papier, możesz oczekiwać szybkiej realizacji zamówienia, profesjonalnego doradztwa, a przede wszystkim towarów, które będą służyć Twojej firmie i jej pracownikom przez lata. 

Opracowanie:
Lublin, Związkowa 27
tel. 501 631 854
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz