Materiał Partnera

5 Sposobów na urozmaicenie waszego życia erotycznego

5 Sposobów na urozmaicenie waszego życia erotycznego

Skarżą się na nie zarówno pary, od wielu lat będące w stałym związku, jak i osoby związane z kimś od niedawna, a nawet single, co chwilę goszczący w swej sypialni kogoś nowego – wypalenie i brak satysfakcji ze współżycia mogą dopaść każdego. Jego przyczyn jest tak wiele, jak osób, którym zaczyna doskwierać niezadowolenie ze swojego życia erotycznego. Na szczęście w większości przypadków wystarczy zdecydować się na wprowadzenie małej innowacji podczas zbliżenia, potrafiącej odmienić nie do poznania wszelkie dotychczasowe doznania. Współcześni producenci prezerwatyw, lubrykantów i gadżetów erotycznych dbają o stałe zaskakiwanie swoich klientów, oferując coraz to nowe, niezwykle interesujące, a czasem wręcz nietuzinkowe rozwiązania. Oto lista najlepszych produktów, które skutecznie urozmaicą Wasze dotychczasowe życie intymne.

  1. Prezerwatywy nielateksowesą doskonałą alternatywą dla ultra cienkich kondomów tradycyjnych, a więc wykonanych z lateksu, stanowiącego przecież materiał uczulający, niekiedy wywołujący liczne otarcia, swędzenie czy odparzenia. Prezerwatywy nielateksowe wykonane są z poliizoprenu, który nie tylko nie podrażnia skóry, lecz także cechuje się niezwykłą miękkością oraz lekkością, co sprawia, że kondomy te są znacznie bardziej naturalne i delikatniejsze w dotyku, zapewniając tym samym wyjątkowo naturalne doznania. Poliizopren jest również nieco trwalszy od lateksu, a także pozbawiony charakterystycznego dla niego uciążliwego zapachu gumy, dzięki czemu prezerwatywy nielateksowe stanowią wręcz idealną metodę antykoncepcji. Wybierajcie zatem spośród kondomów z poliizoprenu najlepszych renomowanych marek i postawcie na najbardziej naturalne przeżycia.
  2. Prezerwatywy prążkowane i z wypustkami – to wariant znany przez wielu, jednak z uwagi na pokaźną liczbę odsłon kondomów prążkowanych i z wypustkami, wprost nie można go tu nie wymienić. Obecnie na rynku dostępnych jest niezwykle wiele prezerwatyw, posiadających na swej powierzchni intensyfikujące doznania pofałdowania, które dodatkowo zawierają kilka kropel interesująco oddziałowujących na skórę lubrykantów – rozgrzewających bądź chłodzących, co z pewnością wprowadzi dreszczyk nowych, nieodkrytych dotąd emocji do Waszej sypialni.
  3. Prezerwatywy świecące w ciemności  na pierwszy rzut oka mogą wydać się zbyt ekstrawaganckie. Warto spojrzeć na nie jednak nieco bardziej przychylnym okiem, bowiem są one doskonałym sposobem na rozweselenie zbliżenia oraz nadanie mu zupełnie nowego charakteru. Producenci zadbali oczywiście o szeroką gamę kolorów błyszczących pośród zmroku prezerwatyw, które przed użyciem należy dosłownie przez chwilę przetrzymać pod źródłem światła.
  4. Smakowe i zapachowe żele intymne oraz prezerwatywy – mała aromaterapia w domu? Dlaczego nie! W czasach, kiedy wszystkiego można nauczyć się z Internetu każdy z Was może stać się profesjonalnym i niezwykle sprawnym masażystą, wykorzystując do tego jeden z zapachowych żeli intymnych, produkowanych przez powszechnie rozpoznawane marki. Wbrew wszelkim pozorom lubrykant nie musi służyć wyłącznie do osiągnięcia pożądanego nawilżenia podczas współżycia. Sprawdźcie sami, jak wspaniale sprawdza się podczas masażu. O prezerwatywach zapachowych i smakowych natomiast słyszało się już bardzo wiele. Nie zapominajcie jednak o tym wariancie, bowiem jego producenci zaczęli kierować się w zupełnie nową stronę, wykorzystując tak nietypowe aromaty, jak gorąca czekolada, Cola, guma balonowa czy sorbet truskawkowy.
  5. Pierścienie oraz nakładki wibracyjne – to zawsze wspaniały sposób na małe odświeżenie dotychczasowego życia erotycznego, dostępny niemal w każdym sklepie. Przyjrzyjcie się im uważnie, odważcie się i wybierzcie model, który wydaje Wam się najbardziej nietuzinkowy. Wkrótce przekonacie się, że nakładki staną się stałymi bywalcami Waszej sypialni.

Oczywiście istnieje znacznie więcej produktów o przeznaczeniu erotycznym, które są w stanie odmienić nawet najmniej satysfakcjonujące zbliżenia. Kluczem do sukcesu są stałe poszukiwania najodpowiedniejszego dla siebie wariantu. Prezerwatywy, lubrykanty i gadżety erotyczne znajdziecie już niemal w każdym sklepie, jednak wartym uwagi rozwiązaniem jest ich zakup w jednym ze sklepów internetowych. Wówczas zyskujecie pewność, że produkt był przechowywany w odpowiednich warunkach, niemających wpływu na skrócenie jego żywotności, co często ma miejsce na przepełnionych sklepowych półkach lub w witrynach, wystawionych na działanie promieni słonecznych. Sklepy internetowe z prezerwatywami dodatkowo zapewniają możliwość dyskretnej przesyłki, co szczególnie docenią ci, najmniej pewni siebie z Was, odczuwający lekki dyskomfort podczas wybierania tego typu towarów w supermarkecie czy w aptekach. Odważcie się na więcej i nie bójcie się zmieniać swojego życia erotycznego!

Oceń artykuł (5)
4.2
Komentarze
Dodaj komentarz