Materiał Partnera

5 powodów, dla których warto zamówić jedzenie z dowozem do pracy

5 powodów, dla których warto zamówić jedzenie z dowozem do pracy

W miejscu pracy spędzasz wiele godzin każdego dnia. Nie sposób więc w tym czasie nie zgłodnieć. Potrzebujesz dodatkowej energii, by mieć siłę do działania. Co prawda możesz zabrać ze sobą samodzielnie przygotowane kanapki lub sałatkę. Dziś jednak coraz więcej osób decyduje się na obiady z dowozem. Zastanawiasz się dlaczego? Oto kilka argumentów, które przemawiają za tym rozwiązaniem.

1.      Zamówienie złożysz w kilka chwil

Żeby złożyć zamówienie na obiad w dostawie, potrzebujesz dosłownie kilku chwil. Wcale nie musisz do tego wykorzystywać komputera czy smartfona. Wystarczy krótki telefon do ulubionej restauracji, by kilkadziesiąt minut później odebrać pyszny, gorący obiad bez wychodzenia z biura. Koszt dostawy możesz podzielić z kolegami z pracy, jeśli zdecydujecie się wspólnie złożyć zamówienie obiad z dostawą.

2.      Nie musisz tracić czasu na gotowanie w domu

Aby przygotować pełnowartościowy i naprawdę smaczny posiłek do pracy, musisz poświęcić na gotowanie sporo czasu. Czy na pewno masz na to siłę, wracając po całym dniu w biurze? Nie zawsze może się Ci udać odpowiednią porcję energii, zwłaszcza jeśli na Twojej głowie spoczywa również wiele innych obowiązków.

3.      Otrzymasz ciepłe, świeżo przygotowane danie

Czym różni się obiad z dowozem od tego, który przyrządzisz samodzielnie, np. wieczorem poprzedniego dnia? Przede wszystkim świeżością. Odgrzewany kotlet, pierogi czy makaron tracą swoją oryginalną konsystencję i… po prostu nie smakują tak jak zaraz po przyrządzeniu.

4.      To tańsze niż myślisz

Obiad z dostawą możesz zamówić nawet za kilkanaście złotych. Zastanów się, ile wydałbyś np. na batonika i napój czy jedzenie z pobliskiego automatu? Kwoty byłyby porównywalne, ale jakość Twojego obiadu / lunchu – już nie.

5.      Możesz zjeść jak u mamy

Wydaje Ci się, że jedzenie z dowozem to tylko typowe fast foody – np. burgery czy pizza? Niekoniecznie. Możesz zamówić również tradycyjne dania kuchni polskiej – klientom w Warszawie i okolicach oferuje je m.in. restauracja Łasuch sp. z o.o. Kuchnia polska. Zamawiając klasycznego schabowego, mielonego, golonkę czy gulasz, poczujesz się jak w domu, a co najważniejsze – nasycisz głód na wiele godzin.

Wniosek? Na gotowanie w domu obiadów do pracy wcale nie trzeba tracić czasu. Zaoszczędź go i poświęć np. na wypoczynek lub spędź czas z rodzinę. A jeśli lubisz gotować – zawsze możesz spędzić trochę czasu w kuchni w weekendy. Gdy nie ogranicza Cię czas,
a przyrządzone posiłki możesz spożyć w gronie najbliższych, od razu, gotowanie staje się znacznie przyjemniejsze.

Opracowanie:
Legionowo, marsz. Piłsudskiego 30 lok. 7
tel. 22 510 15 52
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz