Materiał Partnera

4 powody, dla których warto zainwestować w meble na wymiar

4 powody, dla których warto zainwestować w meble na wymiar

Planujesz zaaranżować na nowo kuchnię, łazienkę czy sypialnię? Kluczowym elementem wyposażenia są meble. Powinny być nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne oraz trwałe. Dlatego coraz większym powodzeniem cieszą się meble wykonywane na wymiar. Powodów, by się na nie zdecydować jest wiele. Zobacz, dlaczego inwestycja w to rozwiązanie będzie dobrą decyzją.

Meble na wymiar powstają na indywidualne zamówienie. Ich produkcją zajmują się doświadczeni producenci w całym kraju. Choć inwestycja w ich zakup może być nieco wyższa niż zamówienie mebli z sieciowego salonu, w długofalowej perspektywie takie rozwiązanie opłaci się. Poniżej dowiesz się dlaczego.

1. Meble na wymiar są unikatowe

Gdy kupujesz szafki, szafę przesuwaną czy wyspy kuchenne z oferty sieciowych salonów meblowych, musisz liczyć się z tym, że wybrane przez rozwiązania zagoszczą również w tysiącach innych domów. Gdy zamawiasz meble na wymiar, nie ma takiego ryzyka. Każdy zestaw powstaje od podstaw w oparciu o indywidualnie opracowany projekt. Dlatego możesz się spodziewać ciekawych i dopasowanych rozwiązań lub poprosić o stworzenie oryginalnego zestawienia kolorystycznego. Im bardziej unikalna aranżacja powstanie, tym lepiej!

2. Doskonałe dopasowanie mebli do wnętrza

Mała kuchnia, niewymiarowa łazienka, a może sypialnia na poddaszu? Dobranie mebli do takich pomieszczeń jest szczególnie dużym wyzwaniem. Gdy jednak zlecasz ich wykonanie specjalistom, zyskujesz pewność, że przestrzeń wnętrza zostanie wykorzystana efektywnie. Meble doskonale zgrają się z problematycznymi skosami, zbyt wąskimi przestrzeniami czy niewielkim metrażem – producenci wykorzystają każdy cm2 powierzchni z myślą o ergonomii i funkcjonalności oraz designie.

3. Zgodnie z Twoimi potrzebami

Każdy z nas korzysta z mebli nieco inaczej. Wystarczy spojrzeć choćby na szafę na ubrania. Jedni potrzebują w jej wnętrzu mnóstwo miejsca na buty, inni – na sukienki czy garnitury, a jeszcze inni na oba te elementy garderoby. Te indywidualne potrzeby będzie uwzględniał projekt mebli na wymiar. Zanim zostanie wykonany, firma zajmująca się ich produkcją, np. P.W. Meblosław Sławomir Stolarski, dokładnie przeanalizuje Twoje oczekiwania. Spodziewaj się, że specjaliści nie tylko wykonają pomiary i poproszą Cię o wybranie stylu i kolorystyki mebli, ale także dopytają o to, jak chcesz je używać.

4. Idealnie dopasowane do aranżacji

Marzy Ci się kuchnia w stylu skandynawskim lub loftowym? A może chcesz urządzić luksusową łazienkę w stylu glamour? Meble na wymiar dopełnią kompozycję, którą sobie wymyślisz – zarówno pod względem kolorystyki, stylu, jak i wykończenia frontów. Możesz również oczekiwać porad w kwestiach aranżacyjnych, które ułatwią podjęcie decyzji.

Dużą zaletą mebli na wymiar jest też ich wysoka trwałość – przetrwają w Twoim domu nawet przez lata. Dlatego warto rozważyć zainwestowanie w nie. To decyzja, która się opłaca.

Opracowanie:
Częstochowa, Makuszyńskiego 4
tel. 692 387 395
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz