Audyty fotowoltaiczne 1 / 1
Zapytaj o cenę
Nadarzyn, Plantowa 5

Opis

Jako firma Making Projects z Nadarzyna zajmujemy się przeprowadzaniem audytów fotowoltaicznych. Oznacza to, że szczegółowo weryfikujemy stan techniczny obiektu, na którym mają być zamontowane panele. Sprawdzamy, z jakiego materiału zostało wykonane pokrycie dachowe i w jakim jest stanie. Weryfikujemy także, gdzie usytuowany jest budynek i czy ma odpowiedni dostęp do światła słonecznego. (Ustawienie paneli w odpowiedni sposób wpłynie na ich wydajność w trakcie pozyskiwania energii słonecznej). Sprawdzamy ewentualne zacienie oraz poznajemy przyszłe plany właściciela obiektu związane z remontami, czy przebudową. Przed montażem sprawdzamy także linie energetyczne i inne elementy infrastruktury technicznej, które mogłyby wpłynąć na bezpieczeństwo montażu.

Audyt przedmontażowy ma wiele zalet! Przede wszystkim nasza kadra może zweryfikować i wyeliminować wszystkie nieprawidłowości, które mogłyby stanąć na przeszkodzie montażu fotowoltaiki. Dzięki naszym usługom Klient ma pewność, że instalacja będzie bezpieczna oraz opłacalna! Ważne jest bowiem poznanie realnych korzyści finansowych z montażu instalacji.

Ofertę kierujemy do wszystkich osób, które są właścicielami domów, biur, czy obiektów użyteczności publicznej i planują montaż fotowoltaiki.

Wróć na początek strony