- Filtruj:
Lokalizacje
Kategorie
Dostępność
Co to jest drążek kierowniczy?
Drążek kierowniczy jest to jeden z elementów układu kierowniczego, którego zadaniem jest właściwie prowadzenie przednich kół samochodu.
Kiedy wymienić drążek kierowniczy?
Wymiana drążka kierowniczego jest zalecana, jeśli zauważymy niepokojące objawy, takie jak luzy wewnątrz przekładni kierowniczej. Sygnałem zużycia może być również trzęsienie kierownicy, utrata zbieżności kół, a także niepojące dźwięki w czasie jazdy.
Jak wymienić drążek kierowniczy?
Wymiana drążków kierowniczych powinna przebiegać parami, nawet jeśli wyłącznie jeden drążek jest uszkodzony. Należy odkręcić końcówki drążka od zwrotnicy koła, a następnie zdemontować drążki kierownicze. Następnie odłączyć końcówkę od drążka i zamontować nowe elementy.
- Pokaż więcej
wymiana drążka kierowniczego - znajdź w okolicy:
- Poznań,
- Warszawa,
- Wrocław,
- Kraków,
- Łódź,
- Szczecin,
- Gdańsk,
- Katowice,
- Bydgoszcz,
- Białystok,
- Toruń,
- Gdynia,
- Leszno,
- Częstochowa,
- Zabrze,
- Lublin,
- Bielsko-Biała,
- Bytom,
- Rzeszów,
- Kalisz,
- Ostrów Wielkopolski,
- Radom,
- Gliwice,
- Kielce