Projekty domów, hal i obiektów przemysłowych
Projekty domów, hal i obiektów przemysłowych, Zum Architekci Żurowski Marcin, Gorzów Wielkopolski

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5971071399
Rok założenia:
2010
Branża:

O firmie

Firma ZUM Architekci znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, na terenie województwa lubuskiego. Działalność prowadzimy od 2010 roku. Zajmujemy się sporządzaniem projektów architektonicznych. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właściciel, Marcin Żurowski.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest planowanie przestrzenne i aranżowanie wnętrz. Posiadamy 8-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i firm.

Specjalizujemy się w przygotowywaniu projektów domów, projektów budowlanych, projektów wnętrz, projektów budynków usługowych i projektów obiektów przemysłowych. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować dla klientów dokumentację i wizualizację. W ten sposób mogą sobie lepiej wyobrazić efekt końcowy.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Potwierdzają to liczne certyfikaty i uprawnienia. W miarę możliwości poszerzamy też nasze kompetencje. Na życzenie klientów podejmujemy się realizacji nawet najbardziej skomplikowanego zadania.

Dbamy o to, by nasze projekty były nie tylko ponadczasowe, ale i funkcjonalne. Zajmujemy się projektowaniem średnich i dużych hal usługowych, zespołów mieszkalnych i domów jednorodzinnych. Podpowiemy też w jaki sposób zaadaptować dane pomieszczenie. Architektura to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie. Zależy nam na Państwa satysfakcji z efektu końcowego. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania z Państwa strony.

Zapraszamy do kontaktu z biurem Zum Architekci z Gorzowa Wielkopolskiego.

Kontakt

Kontakt Zum Architekci Żurowski Marcin

Zum Architekci Żurowski Marcin, Gorzów Wielkopolski

Opinie (0)

Opinie o firmie Zum Architekci Żurowski Marcin